Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Mustafa İslamoğlu'nun Bu Videodaki Kader Anlayışına Delilleriyle Reddiye Verebilir misiniz?

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahiler geçenlerde kader mevzusu hakkında konuşmalar vardı bu videonun özellikle ortalarına doğru hocanın bir takım saptamaları var katılmayacaığınızı biliyorum ama hoca görüşünü net bir şekilde ifade ediyor mümkünse delilleriye red yazacak olan varsa çok makbule geçer Allah cc razı olsun

T Çevrimdışı

talebe_

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ahiler geçenlerde kader mevzusu hakkında konuşmalar vardı bu videonun özellikle ortalarına doğru hocanın bir takım saptamaları var katılmayacaığınızı biliyorum ama hoca görüşünü net bir şekilde ifade ediyor mümkünse delilleriye red yazacak olan varsa çok makbule geçer Allah cc razı olsun

---------------

bu forum sitesinde tefrika hastalığı o kadar ileri bir boyutda ki m.i. hocayı anlayabilecek bilgi-birikim-kapasite ve insafta yöneticilerin olduğunu sanmıyorum. küfretmeyi erdem bilen bir avuç acınacak zevat ,trajik olan ise bunu din adına yapmaları. şeytan gözlerine oturmuş ne diyellim Allah feraset vere...

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
güzel bir reklam olmuş neredeyse saatlerce mustafa islamoğlunun sitesine bakıp konuşmayı izliyorsunuz,sonra dalıyorsunuz diğer konuşmalarına bakıyorsunuz aynen devam diyorsunuz..a canım kardeşim açtığınız konuda sapmaları olan kısmı ekleyip upload etseniz omazmı idi..veya konu içeriğinden bahsetmiş olsaydınız daha anlaşılır olabilirdi..

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
---------------

bu forum sitesinde tefrika hastalığı o kadar ileri bir boyutda ki m.i. hocayı anlayabilecek bilgi-birikim-kapasite ve insafta yöneticilerin olduğunu sanmıyorum. küfretmeyi erdem bilen bir avuç acınacak zevat ,trajik olan ise bunu din adına yapmaları. şeytan gözlerine oturmuş ne diyellim Allah feraset vere...

anlatabilecek bilgi birikimi olan kardeşimiz yoksa,buyrun siz anlatıverinde bizde hocanın ne gibi üstün meziyetlere sahip olduğunu bizde idrak edelim olmazmı..?

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
güzel bir reklam olmuş neredeyse saatlerce mustafa islamoğlunun sitesine bakıp konuşmayı izliyorsunuz,sonra dalıyorsunuz diğer konuşmalarına bakıyorsunuz aynen devam diyorsunuz..a canım kardeşim açtığınız konuda sapmaları olan kısmı ekleyip upload etseniz omazmı idi..veya konu içeriğinden bahsetmiş olsaydınız daha anlaşılır olabilirdi..

ahi aklıma reklamını yapmak diye birşey hiç aklıma gelmedi ama videoyu kesip paylaşmak inanın sonradan aklıma geldi hakkınızı helal edin

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
---------------

nefsımız adına yapmış olsaydık halımız harab olurdu zaten , ama hakkı adil şahitler olarak ayakta tutmaya çalışan her müslüman gibi önde gidenlerin islah edilmesi adına pisliklerini ortaya çıkarmak zorundayız , ehli sünnet 100 yıllardır bununla uğraşıyor zaten inşaAllah ilim ehli olan kardeşlerimide uğraşmaya islah etmeye devam edecektir

Rabbım gözlerinizde oturan şeytanı kaldırsın basiretinizi artırsın hidayet versin

Üst Ana Sayfa Alt