Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şehir değiştiriyorum (Allahın izniyle)

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İç anadoluda bulunduğum şehirden taşınmak istiyorum.babamla konuştuk,akraba kavim hısımdan uzaklaşacağız.yoksa hem itikadımız hemde çocuklarımız için sonu hiç hayra alamet değil.
herkes yılan gibi,tarikatlar,sofi kısmından uzaklaşmazsam o bataklığa bende girerim diye korkuyorum maazallah
Önceliklerim;
Büyükşehir olmayacak,istanbul asla

Sakin ,özellikle batı sahil kesimi ne yakın yer tavsiyesi olursa memnun olur dua ederim:) (tabii camii si de bol olsun ) bize yakışacak yer olsun
Hayalim (Allah nasip ederse)
2 katlı,bahçeli etrafı manzaralı serin bir yer olacak,gerekirse çocuklarıma dini eğitimi kendim vereceğim.ve ilim irşadla uğraşacağım Allahın iZniyle

evet akhiler yardımlarınızı bekliyorum,selamunaleykum

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Muhakkak ki hamd âlemlerin Rabbi olan Allah’adır, Allah swt sana ve butun musluman kardeslerimize hayirli bir kapi acsin .. bizleri tevhid uzere kardes kilsin .. . Allah swt nin selami rahmeti bereketi Allah resulu asv ma temiz ailesine, sahabesine ve kiyamete kadar onlara hakkiyla tabi olanlarin uzerine olsun .. amin

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi afganistana gitmeye ne dersin? Ya da somaliye...

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) inşaallah o da olacak.kendimi kandırmıyorum kuşçu biiznillah

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) inşaallah o da olacak.kendimi kandırmıyorum kuşçu biiznillah

Akhi kardeşlerden bir tanesi birkaç yıl önce kendisi dahil bir aileden beş kişi olarak hicret etmişti allahu alem. Ayrıca baban sen ve ailen, çok hoş bir tablo. Allah imanınızı arttırsın.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aslında mangır vaziyetlerine bakar tavsiye zira ailecek taşınıyorsunuz sanırım :) kuzey anadolunun pek çok güzel beldesi bulunmakta ,

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim Mersin'in İlçeleri aradığın yer için çok uygun.. Sana Mersin'in İlçelerini tavsiye ederim.

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Geçenlerde bir kişi Artvin'e bağlı bir yere tâyinin çıktığını ve oradaki pazarda satılan gıdaların uçuk fiyatlarda satıldığından bahs etmişti..

Gideceğiniz yerdeki (nâcizane tavsiyem) hayat pahalılığını da göze alarak gidin..

Allah cc gönlünüze göre versin.

SELAHADDIN-K Çevrimdışı

SELAHADDIN-K

Üye
İslam-TR Üyesi
allah yardimcin olsun evet imkan oldugunda hicret etmek gerek allah c.c arzi genistir

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sofilerden uzaklaşacağım derken denize düşen yılana sarılırmış hikayesi gibi olmasın aman dikkat et..

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çürbecilerden uzak durmak lazım:) nedim yıldız kim birde?

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi 10 bin nufuslu ilçeler var Bursanın keles,orhaneli,harmancık gibi vs..
Yada Bursa merkez gibi yıldırım gibi inegöl gibi büyük nufuslu yerleri ilçeleri var.

Bursa güzel bir şehir tavsiye ederim.Bursada tarikatçılar genelde belli bir mahallelerde toplanmış onun dışında yok gibiler.Sende onların olmadığı mahallelerde yaşayabilirsin inşaAllah...

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bursa güzel bir şehir tavsiye ederim.Bursada tarikatçılar genelde belli bir mahallelerde toplanmış onun dışında yok gibiler.Sende onların olmadığı mahallelerde yaşayabilirsin inşaAllah...

Sanki alerjisi var. Aman evladım sakın tarikatçıların gitti yolda dolaşma yoksa bulaşır.

Üst Ana Sayfa Alt