Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Uykusuzluk ile İlgili Dua Var mıdır?

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Karışımı yazaydin belki sende ise yaramaz bizde yarayabilir.

Ya hu ben bunu unutmuştum :( Bunu bekleyenler haklarını helal etsinler, O gün yoğundum af buyurun.

Karışım şöyle;

Rezene
Oğul Otu
Melissa
Kimyon
Anason
Papatya
Ada çayı (az)
Ihlamur (az)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Ya hu ben bunu unutmuştum :( Bunu bekleyenler haklarını helal etsinler, O gün yoğundum af buyurun.

Karışım şöyle;

Rezene
Oğul Otu
Melissa
Kimyon
Anason
Papatya
Ada çayı (az)
Ihlamur (az)

Şimdi bi dakka
Tarifi verdiğine göre işe yaradı bu karışım.
Ama ölçü ne kadar yanı
Bu hazır mı aktarlarda
Kendin mi karıştırdın
Az daha detay ver
Sakata gelmeyelim

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Şimdi bi dakka
Tarifi verdiğine göre işe yaradı bu karışım.
Ama ölçü ne kadar yanı
Bu hazır mı aktarlarda
Kendin mi karıştırdın
Az daha detay ver
Sakata gelmeyelim

Aslında çok işe yaradı diyemeyiz ama hiç değilse artık saat 1 olunca uykum geliyor gibi oluyor bende kaçmaması için hemen yatıyorum :D Normalde hazırı var ama ben karışım yaptırdım. Aktarcı tanıdık bir abi olunca (hazırlara takıntım var güvenmiyorum ne hikmetse) böyle bir baktı ve "ben mi yapayım" dedi. Ben de evet dedim :) Bu karışımdan günde 2-3 bardak içmek zarar vermiyor. Ayrıca hiçbir yan etkisi yok, hatta çocuklarda dahi kullanılabilinir dedi. Bu abi bana şunu demişti "Normalde aktarcılar oğul otu kullanmaz ama ben kullanıyorum çünkü çok sakinleştirici bir özelliği var." tahminimce aktarcıya uyku problemi olduğunu söylersen sana vereceği karışımda oğul otu olmayabilir.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Aslında çok işe yaradı diyemeyiz ama hiç değilse artık saat 1 olunca uykum geliyor gibi oluyor bende kaçmaması için hemen yatıyorum :D Normalde hazırı var ama ben karışım yaptırdım. Aktarcı tanıdık bir abi olunca (hazırlara takıntım var güvenmiyorum ne hikmetse) böyle bir baktı ve "ben mi yapayım" dedi. Ben de evet dedim :) Bu karışımdan günde 2-3 bardak içmek zarar vermiyor. Ayrıca hiçbir yan etkisi yok, hatta çocuklarda dahi kullanılabilinir dedi. Bu abi bana şunu demişti "Normalde aktarcılar oğul otu kullanmaz ama ben kullanıyorum çünkü çok sakinleştirici bir özelliği var." tahminimce aktarcıya uyku problemi olduğunu söylersen sana vereceği karışımda oğul otu olmayabilir.

Tamam dur bende bir sorayım bakayım ne diyecek buradakiler.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Sen daha uyumadin mi ya

Ya amelilik yapıp yorgunluktan uyucan yada saglam bi dayak yiyip öyle uyucan favorim dayak pamuk gibi olursun akhi :D

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Sen daha uyumadin mi ya

Ya amelilik yapıp yorgunluktan uyucan yada saglam bi dayak yiyip öyle uyucan favorim dayak pamuk gibi olursun akhi :D
Akhi senin niyetin beni kabir uykusuna yatırmak mı :( Vallahi beynen çok yoruluyorum ama bedenen çok değil o yüzden amelelik olabilir :ssrtcbya:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Akhi bizde vur deyince öldür demedim :D tamamen tedavi amaçlı

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Bir porsiyon da ben alabilir miyim :D
Kardesim Allah şifa versin, bu durum bende düzenli bir programla geçti. Sürekli kendimi bu programa şartlamak bu sıkıntımı giderdi elhamdulillah. Kendime yaptığım program sabah namazından sonra uyumamak gibi klasik bir programdı. Bunu yanında çocuklarla ilgilenmek olunca, program düzene oturdu. Sonrasında iş bulup o düzeni tekrar etmek bu sıkıntıyı hepten giderdi elhamdulillah. Şuan zihnen yorgun olduğum günler dışında gece 11-12 arası uykum gelmeye başlar. Çok şükür. Sıkıntımın sebebi düzensizlik ve yapacak bir işin olmamasıymıs onuda anladım. Bu yüzden sana birşeyler ile ilgilenmeni ve kendine bir program çizmeni tavsiye ediyorum. Bu program gerek kitap okumak, gerek tebliğ etmek ve gerek müslümanlara faydali olacak herhangi bir birsey yapmakla alakalı olabilir. Rabbim bu sıkıntıdan seni kurtarsın.

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Kardesim Allah şifa versin, bu durum bende düzenli bir programla geçti. Sürekli kendimi bu programa şartlamak bu sıkıntımı giderdi elhamdulillah. Kendime yaptığım program sabah namazından sonra uyumamak gibi klasik bir programdı. Bunu yanında çocuklarla ilgilenmek olunca, program düzene oturdu. Sonrasında iş bulup o düzeni tekrar etmek bu sıkıntıyı hepten giderdi elhamdulillah. Şuan zihnen yorgun olduğum günler dışında gece 11-12 arası uykum gelmeye başlar. Çok şükür. Sıkıntımın sebebi düzensizlik ve yapacak bir işin olmamasıymıs onuda anladım. Bu yüzden sana birşeyler ile ilgilenmeni ve kendine bir program çizmeni tavsiye ediyorum. Bu program gerek kitap okumak, gerek tebliğ etmek ve gerek müslümanlara faydali olacak herhangi bir birsey yapmakla alakalı olabilir. Rabbim bu sıkıntıdan seni kurtarsın.

Amin abi. Tavsiyelerin için teşekkür ederim, Allah razı olsun.

Üst Ana Sayfa Alt