Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Whatsapp Grubu

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Konuya son nokta konulmasını için güncel diyorum. Benim de aklıma gelmişti bu WhatsApp da grup kurma olayı ama bakıcaz artık..
İki sene aradan sonra hortlatmayı nasıl becerdin ya )

Kardeşler, önceden de görüşülmüş bu konu. Keçiboynuzu gibi bir damla bal için yarım ton odun çiğnemeye benzer, küçücük faydası için ağır veballere ve sıkıntılara girilebilir. İlla yapmak isteyenler islam-tr adını kullanmadan grub kursunlar. Bence onu da kurmasanız daha güzeldir.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bir musibet bin nasihatten iyidir

Valla akhiler bişeyler yapacaksanız teknolojine bulaşmadan yapın

kızıldereliler gibi dumanla vs... :D

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
hey gidi seyh hey....... onun icin derlerdi ki, afgan daglarinda istisare edecegi zaman kagida yazarmis önemli bilgi olan istisareleri ve sonra o kagidi yakarmis. nereden nereye.. ümmet öyle bir duruma geldiki adam neredeyse tuvalete gidecek onu bile faceden suan tuvalette diye not tutup resim cekip kendisini dünyaya afiste edecek.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
İki sene aradan sonra hortlatmayı nasıl becerdin ya )

Kardeşler, önceden de görüşülmüş bu konu. Keçiboynuzu gibi bir damla bal için yarım ton odun çiğnemeye benzer, küçücük faydası için ağır veballere ve sıkıntılara girilebilir. İlla yapmak isteyenler islam-tr adını kullanmadan grub kursunlar. Bence onu da kurmasanız daha güzeldir.

Hocam aklıma gelmişti bir de forumda aratayım derken. Baktım böyle bir konu varmış ben de yazayım dedim ama şöyle bir bakınca da pek sağlıklı ve kullanışlı gibi durmuyor.

Üst Ana Sayfa Alt