Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni katılım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hoş gelmişsin kardeşcik. bu araf o arafmı aceba :huhuuhuu

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
Aleyküm selammm.. Hoşgeldinn..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
vaaay. o arafmış :melek hoş gelmişsin o araf :hoşgeldin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gördünmü işte... seni görünce korktu ve kaçtı citlenbik :benkizgin :şaplak

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne kızyon ne vuruyon kaçmaz arafcık sen karışma girme aramıza :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
olmas... girmem lazım. korkutup kaçırdın işte. bak gelmesiyle gitmesi bir oldu... :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
zaten ben sana vurmadım, smileye vurdum. zaten smileye vuranda ben değilim. benim smilem vurdu. zaten vuranda benim smile değil, islam-tr nin smilesi :cimcime2

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu kardeslerim bana da anlatirmisiniz:bilmiyorum araf kardesimiz eskilerdenmi ben, ben biraz :bilmiyorum biraz fransiz kaldim burda :melek

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
yok abla eskilerden değil başka bir siteden arkadaş hemde awesome ile benim üniversiteden arkadaşımız yarı ev arkadaşımız sayılır(haftanın yarısı bizde diğer yarısındada biz ondayız sayılır:))))

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam ozaman simdi artik fransiz degilim tsk ettim Allah Razi olsun kardesim :cemaat :cemaat :ahim

A Çevrimdışı

Araf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bakıyorumda hakkımda baya bır konusulmus :güldüm ama gırıpte cevap vermek nasıp olmadı bır turlu..insaallah katılımımız hayırlı olur..mikrocum ve deli arkadasım.yine bennnnn işte..var mı bir hosgeldın surprızı???

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ya bu biraz benim yuzumden oldu galiba :utandım :utandım seni taniyamadigimdan sordum derken cok senin hakkinda konusuldu anlayacagin Hakkini helal et olurmu kardesim :melek

Üst Ana Sayfa Alt