Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni katılım

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu niye sinirlimişsin bakimmm :huhuuhuu benimde canım çok sıkkın yeni bi aile faciasına bugunlerde kalbim dayanmayabilir.(deli benım yıgenımmişse bu bi aile faciası demektir çünkü :cimcime2)

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
boşver senin benden başka yeğenin yok olamaz sen gerisini boşver takma aklına hepimiz kardeşiz nihayetinde :cimcime2

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
boşver senin benden başka yeğenin yok olamaz sen gerisini boşver takma aklına hepimiz kardeşiz nihayetinde :cimcime2
20 dıye bı sayı hatırltsam pekı sana :cimcime1 tabı sen baskasın orası ayrı :cimcime2

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nıt ben başka olduğum için bi tek ben varım sen söllesene tesem ya bu araf nerde

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
nıt ben başka olduğum için bi tek ben varım sen söllesene tesem ya bu araf nerde
Araf yok arada buraya gelince girebiliyor o yarın alıp gelicem ben onu yarın görüşürsünüz :güldüm
deli ' Alıntı:
:üzgünüm benim teyzemmiymiş
nıe üzülüosunki deli bu durumda benim korkup :korktum üzülmem gerekmio mu :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gelecekte bir gün gelecekmiş... :dillll araf gitti... gelmiyecek. senle küstü ve bi daha gelmemek üzere gitti :şaplak
:eek:ynok

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
size gelecek... buraya değil. citlenbiği görünce korkup kaçtı herhalde :dillll

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
o çitlenbiği hiç görmedi ben gördüm sadece ama bu yaz inşallah bizde görüşürler tabi çitlenbiğin babasını ikna edebilirsek

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
daha görmeden siteyi terkettiyse, gördümü demek tüm internetten elini eteğini çeker :dillll

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
niye bak ben gördüm birşey olmadı konuşma çitlenbiğimin hakkında

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gördünüzmü bakın. araf gitti diye awesomede sümeyyeye kızmış :dillll

A Çevrimdışı

Araf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Noluyor burda boyle yaa..MasaALLAHınız var yanı..ben yokum ama konum almıs basını gıtmıs..hem ben cıtlembıgımı gorup kacmam ki delı arkadasım,görmesekte sevıyoruz bız bırbırımızı..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hıııı... sen selam verip ortadan kaybolunca awesomeyle neznam sana birşey yaptı diye endişelenmiştik. şükürki sağ salimsin. :dillll

Üst Ana Sayfa Alt