Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni katılım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ozaman o yeniği yiyen hangi bit imiş :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:eek:hafalanoldum kim bitirmiş cukatalarıııı?bende var yeni aldık hemde cooook gusel :lolipop

A Çevrimdışı

Araf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yaaaaaaaaa yıne noluyor burda boyle yaaaaa..delı arkadasım hosgeldın surprızım,konumun sabıt konu olması sanırım..ben olmasamda kendı kendını ıdare edıyor..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benle ne alakası var yaaa.... ne yapıyorsa hep awesome yapıyor. :hıh

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bakın gördünüzmü itiraf etti... sürekli birşeyler yaptığı için yine ne yaptığını soruyor. yaptığı onca muzurluk arasından hangisi olduğunu nasıl hatırlasın ki :şaplak

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
bakın gördünüzmü itiraf etti... sürekli birşeyler yaptığı için yine ne yaptığını soruyor. yaptığı onca muzurluk arasından hangisi olduğunu nasıl hatırlasın ki :şaplak
:hıh ona ınanmayın sız herseyı o yapıo ben bısey :bilmiyorum

A Çevrimdışı

Araf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlarrrrrr aranızda ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı????yok mu!!!(inşaALLAH bu üsteki ikiliyi biraz idare eder)

A Çevrimdışı

Araf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bak deli arkadaşımın canı cektı..eyvahlar olsunnn nolucak sımdı..sumeyye atma o tabletı agzına bogazında kalabılır

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
boğazında kalır tabe... tablet tablet yiyor bide utanmadan :şaplak

Üst Ana Sayfa Alt