Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Yoğun İş Sebebiyle Öğlen ve İkindi Namazlarının Sünnetini Kılamıyorum, İşi Bırakmalı mıyım?

M Çevrimdışı

murathan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler bir sorum olucaktı ben işlerim dolayısıyla öğle ve ikindi namazlarımın sünnetini kılmıyorum işlerim çok yoğun oluyo ve zğır bir iş ne dersiniz bırakmalımıyım ev geçindirmiyorum ama biraz para biriktirmeliyim akhilerden sorumu yanıtlamalarını istiyorum siteyi takip ediyorum gerçekten çok iyi bir site hepinizden ALLAH razı olsun

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyna ve Aleykum Selam üyeliğiniz hayırlı olsun .Akhiler sorunuza cevap verecektir sabırlı olunuz.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve aleykumselam ve rahmetullahi ve berekad ...

Muaz ibni Cebel
Aleyna ve Aleykum Selam üyeliğiniz hayırlı olsun .Akhiler sorunuza cevap verecektir sabırlı olunuz.
Aleyna ve Aleykum Selam ne demek neden bunu kullanıyorsunuz akhi bilmediğimden soruyorum zandan kaçınmak için sünnette var mı bu selam ? ben selama aynısı veya daha iyi şekliyle karşılık verilir diye biliyorum. nisa suresi 86. Ayette geçiyor

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
We aleykum selam we rahmetullah
Kardesim sunnet namazi mutlaka cok onemlidir , ama terk etmen isini birakmanı gerektirmez ins . musait oldugunda nafile ibadetlerine agirlik ver insaAllah bu amel ahirette seni cokca rahatlatacaktir

Rabbim sana takva ve ihlas versin

Üst Ana Sayfa Alt