Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 15 Temmuz Ankara Ve Istanbul'da Askeri Hareket

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Her kesimden müslümanların ortak yumuşak karnını buldular, sağlı sollu çalışıyorlar. Türkiye'deki müslümanları ılımlı İslam ile modifiye ederlerse vay ki ne vay. İnşaAllah zanlarım yanlıştır, yoksa müslümanlar eşliğinde amerikan mandacılığı yerini sağlamlaştırıyor demektir.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bu ülkede bişeyler olursa,parti adı altında değil,her müslümanın kendine yakın tevhidi cemaatler ile birlikte hareket etmesi gerekir.Birlik Tevhidle olur.

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu arada aklıma takıldı, uçakların ve attığı bombaların sesleri bir hayli korkutmuş insanları. Halbuki atılanlar F-16 hedefe yönelik lazerli füzeler, patlama sadece hedefte etkili olur. Suriye'de ise milletin başına kitle imha varilleri yağıyor. Suriyeliler ülkelerine dönsün diyenler daha bunu bir kere yaşamışken oradaki insanlar 5 yıldır yaşıyor. Rabbimin adaleti olmasa nice olurdu halimiz.

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Bu arada aklıma takıldı, uçakların ve attığı bombaların sesleri bir hayli korkutmuş insanları. Halbuki atılanlar F-16 hedefe yönelik lazerli füzeler, patlama sadece hedefte etkili olur. Suriye'de ise milletin başına kitle imha varilleri yağıyor. Suriyeliler ülkelerine dönsün diyenler daha bunu bir kere yaşamışken oradaki insanlar 5 yıldır yaşıyor. Rabbimin adaleti olmasa nice olurdu halimiz.
aynen katılıyorum bende bunu düşündüm.

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi

Alisilir ahi. Her şeye alışır insan.

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Seleficilik oynayan kardeşler eleştirmekten başka napıyorsunuz ? Ketibe falan kurduysanız biat edelim.
Suriyede olaylar ilk başladığında herkesin elinde tevhid bayrağımı vardı ya da şeriat için mi çıktılar ? El Kaide ve ya nusra "aa suriyedekiler, libyadakiler vs demokrat özgürlükçü vatanpervermiş. Bunlar kafir" mi dediler? Ben anlamıyorum bazı kardeşleri el kaide sempatizanligi altinda sacmalayaciginaza ya isidci olun ya da savundugunuz adamlarin menhecini metodunu siyasetini iyi ogrenin

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Seleficilik oynayan kardeşler eleştirmekten başka napıyorsunuz ? Ketibe falan kurduysanız biat edelim.
Suriyede olaylar ilk başladığında herkesin elinde tevhid bayrağımı vardı ya da şeriat için mi çıktılar ? El Kaide ve ya nusra "aa suriyedekiler, libyadakiler vs demokrat özgürlükçü vatanpervermiş. Bunlar kafir" mi dediler? Ben anlamıyorum bazı kardeşleri el kaide sempatizanligi altinda sacmalayaciginaza ya isidci olun ya da savundugunuz adamlarin menhecini metodunu siyasetini iyi ogrenin
Adamsinnn

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned

Suriye ve Libya vakıalarıyla Türkiye'yi gözünün önünde canlandır, 7 farkı bul.

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tartışmalar hayır getirmez Hasan el benna gençlere vasiyetini unutmayın

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Türkiyede kadinlara tecavuz edilmedi ve ölü sayısı daha azdı Diğer 5 farki da sen söyle kardeş

Hani her gün amerikancı, şucu, bucu, şöyledir böyledir dediğimiz Erdoğan var yaa.. Hah işte o adam bu olayların ardından öyle bir güçlü çıkacak ki müslümanlar paketleyip kafire servis etse kimse sesini çıkarmayacak. Türkiye'de yapılan askeri harekatı engelleme girişimi Suriye ve arap baharı ise direk yöneticelere ve rejime karşı yapılan bir hareket. Kısacası Suriye vakıasında devrilmek istenen bir lider var iken Türkiye'de yeri daha da sağlamlaştırılmak istenen bir lider var. Biraz önce dediğim gibi bu benim kanaatim, en büyük temennim haksız çıkmam. İnşaAllah siz haklı çıkarsınız ve sandığınızdan çok daha hayırlı olur müslümanlar için.

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hani her gün amerikancı, şucu, bucu, şöyledir böyledir dediğimiz Erdoğan var yaa.. Hah işte o adam bu olayların ardından öyle bir güçlü çıkacak ki müslümanlar paketleyip kafire servis etse kimse sesini çıkarmayacak. Türkiye'de yapılan askeri harekatı engelleme girişimi Suriye ve arap baharı ise direk yöneticelere ve rejime karşı yapılan bir hareket. Kısacası Suriye vakıasında devrilmek istenen bir lider var iken Türkiye'de yeri daha da sağlamlaştırılmak istenen bir lider var. Biraz önce dediğim gibi bu benim kanaatim, en büyük temennim haksız çıkmam. İnşaAllah siz haklı çıkarsınız ve sandığınızdan çok daha hayırlı olur müslümanlar için.
yani bu yonuyle farkli bir durum haklisin. daha cok misira benziyor Hayir mi ser mi suan bilemeyiz ama asker postallarinin altinda ezilmek daha zor olur davet icin zahiren allahu alem. Amin. Allah yardim etsin hepimize

Üst Ana Sayfa Alt