Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 15 Temmuz Ankara Ve Istanbul'da Askeri Hareket

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ey iman edenler, adil şahidler olarak Allah için, hakkı ayakta tutun. Bir topluluğa olan kininiz, sizi adaletten alıkoymasın. Adalet yapın. O, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkup sakının. Şüphesiz Allah, yapmakta olduklarınızdan haberi olandır. maide 8

Apaçık acıtasyon yapıyor, kanla iktidar sağlamlaştırıyorlar. Bırak üzülmeyi için için seviniyorlar. Allah'ta biliyor bunların müslümanlara olan samimiyetlerini Irak'ta Afganistan'da gördük. Şimdi doğu bloğuna yaklaşıyorlar, Suriye cihadını da sattıklarında hakkı ayakta tutarsın abi.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Apaçık acıtasyon yapıyor, kanla iktidar sağlamlaştırıyorlar. Bırak üzülmeyi için için seviniyorlar. Allah'ta biliyor bunların müslümanlara olan samimiyetlerini Irak'ta Afganistan'da gördük. Şimdi doğu bloğuna yaklaşıyorlar, Suriye cihadını da sattıklarında hakkı ayakta tutarsın abi.
Ben o ayeti sadece bu görüntü için hatırlatma amacıyla yazdım.Yoksa Akp nin yanlışlarını ilk günden beri söylüyoruz ve bu günden sonrada söyleyeceğiz.Onların demokrasi davasına karşı kalbimde sevgi beslemekten Allah a sığınırım. Esselamun Aleykum

y0lcu34 HARİCİSİ Çevrimdışı

y0lcu34 HARİCİSİ

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ben o ayeti sadece bu görüntü için hatırlatma amacıyla yazdım.Yoksa Akp nin yanlışlarını ilk günden beri söylüyoruz ve bu günden sonrada söyleyeceğiz.Onların demokrasi davasına karşı kalbimde sevgi beslemekten Allah a sığınırım. Esselamun Aleykum

Damat bey basın toplantısında için için sırıtıyordu, yukarıda resmi var. Bu zan değil bilakis mevcut tablo. Aleykum selam.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'ım!
Ümmetimize zarar verecek işi yapanlardan beriyiz.
Şerlerinden sana sığınırız.
Fitneye alet olmaktan sen tüm Müslümanları koru..
ll Nurettin Yıldız ll

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bizim gibi terörist, vahhabi, ehl'i kıble'yi tekfir eden, tekfirci ve cahillerle konuşmaz o.
Hahhh ıste tamda üstüne bastınnn saygıdeger hayseme TERORIST ewet
Terorıstın kım oldugu kımler oldugu bugün apaçık ortaya cıktıı..!
Bızlere terorıst dıyenler gercek terorıstlerı görduler..
*( bızımkıler ıcın sonuc degismedı ama )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sela okunuyor şuan,yine bişey mi oldu ?

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Akhiler son durum nedir? Herhangi bir bilgisi olan var mı?

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler son durum nedir? Herhangi bir bilgisi olan var mı?

Son durum caddede kornaya alabildigine basip gezen araclar ve icinde calinan mehter marslari. Arabadan sarkip bir yandan tekbir getirip bir yandan slogan atan insanlar. Motorlularin aragazlari. Hava sicakligindan dolayi kapi pencere acik butun sesler aynen iceride. Uyuyamiyorum.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
EyvALLAH akhiler sağolun.

Üst Ana Sayfa Alt