Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru 2016 Ramadan Bayramı Tebriği ! Eid Mubârak - Islam-tr

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
2016 Ramadan Bayramı Tebriği ! islam-tr
Tüm İslam âleminin Ramadan Bayramını tebrik eder, Hayırlara vesile olmasını Allah (c.c.)’dan dilerim.

Rabbimiz subhanehu ve teala mu’minlerin oruçlarını kabul etsin, bayram vesilesi ile tüm İslam alemine, islam uğruna mucadele edenlere, akrabalarımıza, çevremizdekilere, ailelerimize, ve bize hayırlar versin.

Rabbim zulm, işgal ve işkence altında olan İslam coğrafyasındaki ensar ve muhacir kardeşlerimize yardım etsin,
Rabbim ailesiden uzakta, Tevhid uğruna cihad eden tüm mucahid kardeşlerimize fetih ve hayılar versin,
Rabbim dünya çilesine katlanarak Tevhidi anlatan tüm Muvahhid davetcilere merhametini versin, göğüslerini genişletib, dillerindeki bağı çözsün.
Rabbim sırf rıdası için, ehline iyi davranan müslümanlara sebat versin,

Kavmiyetçilik fitnesine düşürmeden, İslam ummetiyle birlikte Ramadan orucunu sunnete uyarak eksiksiz, tam olarak tutturan ve bizi ortak bayrama ulaştıran Rabb'imize hamd olsun.

Ya Rabbim, Dunyamızı Ramadan, Ahiratımızı Bayram Eyle,
Ramadan bayramınız mubârak olsun...
Abdulmuizz Fida

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim bu mübarek günlerde Ümmete bilinç ,Kuran ve sünnet üzere vahdet nasib etsin.Öncelikle İslamtr ailesi olmak üzere tüm Müslüman aleminin bayramı mübarek olsun...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Sadece müslüman larin bayrami olan ramazan bayramini en icten duygularimla kutluyorum nice bayramlara inşaAllah​

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim zulm, işgal ve işkence altında olan İslam coğrafyasındaki ensar ve muhacir kardeşlerimize yardım etsin,
Rabbim ailesiden uzakta, Tevhid uğruna cihad eden tüm mucahid kardeşlerimize fetih ve hayılar versin,
Rabbim dünya çilesine katlanarak Tevhidi anlatan tüm Muvahhid davetcilere merhametini versin, göğüslerini genişletib, dillerindeki bağı çözsün.

Abdulmuizz Fida

Rabbim, bizleri mucahidlere yardımcılar kılsın.
Ümmeti müslümanın Ramadan Bayramı mübarek olsun.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bayram Namazi nasıl kılınır
linkide eklense hayırlı olucak insallah

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
'Eidukum El Khayr ya ikhwan.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Gurbette bayram biraz hüzünlü ve yanlız geçse de islam-tr deki kardeşlerimin varlığı mutlu ediyor beni....
Rabbim hepimizin oruçlarını kabul eylesin ve bizleri dininin yardımcıları kılsın...Eğer Ramadan'ı layıkıyla ihya edemediysek bize daha güzel kulluk edeceğimiz nice yıllar nice Ramadanlar nasip etsin...Hayırlı bayramlar:)

S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bütün müslümanların bayramını kutluyorum.Allah kendini müslüman zanneden yığınlardan küfrün öncülüğünü yapmayan kendi halindeki kişilere hidayet versin şeytanın doğru yolun ortasında beklediği gibi doğru yola giren yada yönelen insanları engellemek için şeytanla işbirliği yapanlardanda ümmeti kurtarsın.Bu forumda emeği olan faydalı bilgileri paylaşan unuttuğum hilalle bayrama başlama farzını bana ve ümmete hatirlatan bütün kardeşlerdende Allah razi olsun

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
"Ey İslam davetçileri, ölüm tutkunu olunuz ki size hayat bağışlansın..!"

-(İnşaALLAH Şehid) Abdullah Azzam-

Hayırlı Bayramlar

_katre_ Çevrimdışı

_katre_

الحمدلله
Site Emektarı
Esselamu aleykum ve rahmetullah
Allah sizden de bizden de kabul etsin.
Rabbim bizleri arınarak bayrama ulaşmışlardan kılsın, salih amellerle tekrarini nasip etsin. Hayırlı bayramlar

Üst Ana Sayfa Alt