Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum ve rahmetullah bazi akhilere yazdiklarim samimi gelmesede yazdigim 800 kusur mesajin hic birinde dunyalik kokan bir mesajim bulunmasada kardeslerimle beraber hayir olan bu yolda yarismak icin bas koydum bi iznillah :)ve haktan başka da kimseye bir tavsiyem yoktur.
bir akhi ile ruyamda
konustuguna ne guzel konustu diyordum bir saat oncesine kadar hatirliyordum simdi unuttum ama nicki arif el mansuri idi ALLAH hayirla mukafatlandirsin seni akhi
Belki hakti belki seytan oynadi bilemiyorum uyandigimda tebessum ediyordum :) jazakallahu hayr akhiler selamun aleykum ve rahmetullahi ve berakat insaallah

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum ve rahmetullah bazi akhilere yazdiklarim samimi gelmesede yazdigim 800 kusur mesajin hic birinde dunyalik kokan bir mesajim bulunmasada kardeslerimle beraber hayir olan bu yolda yarismak icin bas koydum bi iznillah :) bir akhi ile ruyamda
konustuguna ne guzel konustu diyordum bir saat oncesine kadar hatirliyordum simdi unuttum ama nicki arif el mansuri idi ALLAH hayirla mukafatlandirsin seni akhi
Belki hakti belki seytan oynadi bilemiyorum uyandigimda tebessum ediyordum :) jazakallahu hayr akhiler selamun aleykum ve rahmetullahi ve berakat insaallah
Ve aleykum selam ve rahmetullah akhi. :) Allah ruyani hayreylesin insaallah.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum we Rahmetullahi we Berakad

Zümer 53.Ayet: De ki: “Ey kendilerinin aleyhine aşırı giden kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Şüphesiz Allah, bütün günahları affeder. Çünkü O, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.”

Zümer 54.Ayet: Azap size gelmeden önce Rabbinize dönün ve O’na teslim olun. Sonra size yardım edilmez.

Zümer 55.Ayet: (55-56) Farkında olmadan azap size ansızın gelmeden önce, Rabbinizden size indirilenin en güzeline uyun ki, kişi, “Allah’ın yanında, işlediğim kusurlardan dolayı vay hâlime! Gerçekten ben alay edenlerden idim” demesin.

Zümer 57.Ayet: Yahut, “Allah beni doğru yola iletseydi, elbette O’na karşı gelmekten sakınanlardan olurdum” demesin.

Zümer 58.Ayet: Yahut azabı gördüğünde, “Keşke benim için dünyaya bir dönüş daha olsa da iyilik yapanlardan olsam” demesin.

Zümer 59.Ayet: (Allah, şöyle diyecek: )“Hayır, öyle değil! Âyetlerim sana geldi de sen onları yalanladın, büyüklük tasladın ve inkârcılardan oldun.”

Ramadanın, hepimiz için rahmet ve bağışlanma olması, günahların silinip tertemiz yeni beyaz sayfanin açılması dileğiyle kardeşler, Allah yardımcımız olsun,

Son düzenleme:
Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum we Rahmetullahi we Berakad

Zümer 53.Ayet: De ki: “Ey kendilerinin aleyhine aşırı giden kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Şüphesiz Allah, bütün günahları affeder. Çünkü O, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.”

Ramadanın, hepimiz için rahmet ve bağışlanma olması, günahların silinip tertemiz yeni beyaz sayfanin açılması dileğiyle kardeşler, Allah yardımcımız olsun,

We aleykum selam ve rahmetullah..
Allahumme Amin Ecmain..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...