Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum. Diyim diyim diyorum unutuyorum hep...Burada kim demişti hatırlamıyorum ama şu sahurda süt ve hurma gerçekten insanı hem tok tutuyor hemde susatmıyor yazan kardeşime Allah svt dualar ediyorum. Allah svt ondan razı olsun...Herkese tavsiye ederim denemeyenler deneyin inşaAllah:)

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum. Diyim diyim diyorum unutuyorum hep...Burada kim demişti hatırlamıyorum ama şu sahurda süt ve hurma gerçekten insanı hem tok tutuyor hemde susatmıyor yazan kardeşime Allah svt dualar ediyorum. Allah svt ondan razı olsun...Herkese tavsiye ederim denemeyenler deneyin inşaAllah:)

Bu arada ikisi beraber yenebiliyor ve çok güzel oluyor tadı.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Bu arada ikisi beraber yenebiliyor ve çok güzel oluyor tadı.
Evet aynen bende ikisini beraber yiyorum... Bu arada yukarıda yazdığım cümlelere baktım da hayli bozuk olmuş kusura bakmayın... Zaten gurbetçiydik...birde hala iftar etmedik... Yani ancak bu kadar oldu:)

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ...

Ben yazmisdim :)

Ecmain kardesim Rabbim sizdende razi olsun ...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Allah kuluna KAFİ değil midir? Seni O'ndan başkalarıyla korkutuyorlar. Allah kimi saptırırsa artık onun için hiçbir yol gösterici yoktur.
zumer 36

Selamun aleykum ve rahmetullahı ve berekat.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Hayırlı sahurlar
image.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...