Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
ahi sizi daha önce banladigimi hatirlamiyorum.

1- daha önce banlanip tekrar mi geldiniz? evet geldiyseniz bu bir ban sebebidir yine banlayim.
2- bu nickde daha önce banlandiysaniz hatirlamiyorum, hatirimda kalmasi icin tekrar banlasam iyi olacak :)
3- ramadanda ban yok. :acpsnr: :cool:

Islam abi beni banladigini da hatirlamiyorsun insallah.

Ramazan bereketi iste
Banlayamiyooor.)))

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Samanpan Abi,
bile isteye gelmeyen kişileri listeden silsen.mesela forumda olur da selam etmez vs gibi
Bak 2 etti zaruri gelemeyen netsizlikten.
Dediğim gibi bana kalsa kimseyi silmem. ama arada bir kişinin kalbine yatmasa sıkıntı olur o yüzden başta ne kural belirlediysek o. ikincisi zaten zaruri bi durum olmasa millet zaten girer.
Selamun aleykum listedekiler dua atsın sayım için.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi sizi daha önce banladigimi hatirlamiyorum.

1- daha önce banlanip tekrar mi geldiniz? evet geldiyseniz bu bir ban sebebidir yine banlayim.
2- bu nickde daha önce banlandiysaniz hatirlamiyorum, hatirimda kalmasi icin tekrar banlasam iyi olacak :)
3- ramadanda ban yok. :acpsnr: :cool:

akhım bır ara onu kısa surelıgıne gordum hemde ramadan da 3 sanıye daha sonra yanlışlıkla oldu dedım heralde
Banlanacak bır davranışım olursa eger bırakırım forumu akhım :)
İnsanlara ezıyet vermektense ölüme kadar susarım daha hayırlı benım ıcın

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
akhım bır ara onu kısa surelıgıne gordum hemde ramadan da 3 sanıye daha sonra yanlışlıkla oldu dedım heralde
Banlanacak bır davranışım olursa eger bırakırım forumu akhım :)
İnsanlara ezıyet vermektense ölüme kadar susarım daha hayırlı benım ıcın

o zaman nickini degistirmekden baslayabilirsin, yeni bir nick sunarsan sevinirim.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
selamun aleykum, tüm mesajlari okumadim ama sirf selam vererek mi kitap kazaniliyor, yoksa ayet, hadis dua ezberi mi yapiyorsunuz?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum, tüm mesajlari okumadim ama sirf selam vererek mi kitap kazaniliyor, yoksa ayet, hadis dua ezberi mi yapiyorsunuz?

yok yok, bunlar seyhlerini samanpani takip ediyor, yani yiyip icip buraya selam yaziyorlar bu sekilde kitap kazanacaklar :))

yiyip icip yazan seyhlerin seyhi samanpan sana buradan tebessümlerimi iletiyorum o_O

M Çevrimdışı

M. Esma

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi

Listede adi olmayanlar da yani kitap kazanmayacak olanlar da gelip selam verebiliyor hadis paylasabiliyor mesela benim adim olmamasina ragmen selam verip hadis paylasiyorum kitap kazanmak icin degil

Es selamu aleykum ve rahmetullah kardesler Allah dualarinizi oruclarinizi namazlarinizi kabul etsin

Ebû Hüreyre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki: "Kim güneş batıdan doğmazdan evvel tevbe ederse Allah tevbesini kabul eder." [Müslim, Zikr 43, (2703).]

Son düzenleme:
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
oradan saka yaptigim mi anlasiliyor? Zira nickin sakat. kutsal ruh, cebrail, mikail, israfil, azrail (ölüm melegi).

isin sakasi degistirmen gerekiyor zira hatali bir nick.

temız ruh olarak bıldıgım ıcın dıger geldıgı manaları da bılıyorum tabıkı yenı nıck bulduğumda haber eylerım akhı.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bi de konuyu baltalamasanıza arkadaş nickinizi falan başa konuda değiştirin. sayım yapacaz diye sayfa sayfa üye arıyoruz o kadar mesajın arasından. bi mesaj atıyorum buna dua edin diyorum inadına mı artık millet onu bile yapmıyor.

Abi kızdıysan islam4ever abiyi banlayı veriyim.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...