Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eyvah memleketcilik yapmaya başladı samanpan valla ben daha evlenmedim :(

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
images.jpg ebu_zerr kazandı arkadaşlar. Tsk ederim herkese :harika:

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
3 kisi 11 de bile yüzde 33 olmuyor kaldiki bu cekilis misal su sekilde olsa, sonuna kadar gitti diyelim 6 kisi kaldi 3 sivasli 3 de sivasli olmayan : ) su sekilde bir sonuc cikabilir.

1. kazanan, sivasli olmayan
2. kazanan, sivasli olmayan
3. kazanan, yine sivasli olmayan : )
4. kazanamayan tabi ki sivasli
5. kazanamayan tabi ki sivasli
6. kazanamayan tabi ki yine sivasli : ))

aha bu sivaslilar ve trabzonlular kadar milliyetci fasist her ne kadar kötü bildigim kelime varsa bununla övünen insan görmedim hayatimda.
Bence Sivaslı olmayanlara inat bilgisayar üçümüzün de adını seçecek... Bilgisayar bile tanır bizi...3 te 3 yapacaz evelallah... Ben hiç milliyetçi Sivaslı tanımıyorum...; )) Sivaslıları kazandırmamak için ne ihtimal varsa saymışsınız pesss: ) Ama sonuç bizim lehimize olacaktır inşaAllah ve burada güzel bir cevap yazacam inşaAllah o gün...: )))

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Abi her şeyde bir hata bulmak gibi olmasın ama sen tutar Ummu Yasir yerine Ebu Yasir yazarsan hiçbir şekilde o kitap Ummu Yasir ablaya çıkmaz.
Evet Yani Sivaslılara vermemeye okadar konsantre olmuş ki adımı bile doğru yazmamış çıkmasın diye...Tabi o zaman ihtimal sıfır olur:mad: : )

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir ablam kızma ama haklılık payı yok değil kardeşin :hmmm:

IsLaM4eVeR :harika:
Hepiniz karşı safta yer alın bakalım, son gülen iyi gülecek...Biz bize yeteriz ayrıca...Zaten Sivaslının dostu birtek Sivaslıdır...İmza Ümmü Yasir: )

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hepiniz karşı safta yer alın bakalım, son gülen iyi gülecek...Biz bize yeteriz ayrıca...Zaten Sivaslının dostu birtek Sivaslıdır...İmza Ümmü Yasir: )

abla siz bile hala sivas sivas diyorsaniz hakketten hepsinin kaninami islemis anlamadim.

Gecen birisi resim paylasmisdi,

bize-her-yer-trabzon-mekke-kabe.jpg

biri de ona dediki, bu salaklara cehennem bile trabzon olur...

abartmamak gerek.

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Yooo abla kesinlikle seninde o kazananlar listesinde olmanı istiyorum ama tabi önce kendimin :D
Çok mu bencilim neyim tövbe tövbe :cool::kptmya:

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
abla siz bile hala sivas sivas diyorsaniz hakketten hepsinin kaninami islemis anlamadim.

Gecen birisi resim paylasmisdi,

bize-her-yer-trabzon-mekke-kabe.jpg

biri de ona dediki, bu salaklara cehennem bile trabzon olur...

abartmamak gerek.
İslam ahi ben kardeşlerimize tebessüm ettirmek için öyle yazdım tabi ki milliyetçi değilim...Dinen yasak olan bişeyi nasıl savunabilirim...Peygamber as'ın yasakladığını şeyin üstüne söz söylemek ne haddime...Hay Allah ciddiye alındığımı tahmin etmemiştim...Kötü örnek olmamak adına şöyle diyim ozaman: Kardeşlerim bugünkü yazdıklarımı Ramazan günü sizleri biraz tebessüm ettireyim diye yazdım, yani gerçek sandıysanız üzülürüm :(

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İslam-TR Üyesi
Yooo abla kesinlikle seninde o kazananlar listesinde olmanı istiyorum ama tabi önce kendimin :D
Çok mu bencilim neyim tövbe tövbe :cool::kptmya:
Biliyorum bacım latife yaptım...İyi niyetinden şüphem yok...Benim yazdıklarımı da ciddiye almayın okadar... Ama sadece bugünküleri diğerlerini alın: ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...