Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Acil Şifalı Su, Şifalı Sirke Şurubu Ve Diken Tentürü

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
image.jpeg
image.jpeg
Flash .... Çok Acil ve Önemli Uyarı ..

Konu ; Şifalı Su, Şifalı Sirke Şurubu ve Diken Tentürü

Son günlerde Aidin Salihin talebeleri olduğunu söyleyen kişileri duyuyoruz, çeşitli illerde seminerler veriyorlar. Kendileri bir tentür hazırlıyorlarmış ve içeriğini gizli tutup 6 litresini 250 tl ye 200 ml 30 tl satıyorlarmış. Bunu kullanmak isteyenlere kesin çözüm diyerek Rukye den de fiili bir şekilde uzaklaştırıyorlarmış. Bu kendini bilmez kişiler nasıl olurda Kur’anın şifa olduğunu inkar edebiliyorlar. Şu ayeti hiç mi okumamışlar ;Biz Kur’an’dan, mü’minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur’an, ancak zararını artırır. İsra-82
İnsanların kafası bu tentürü yüzünden epey karışmış durumda ve alttan alttan büyüyorlar bu kişiler. Grublarına da herkesi almıyorlar.
peki nedir bu tentür denilen şey?
Yol kenarlarında bulunan dikenli bir bitkidir. Bunu kaynatarak suyunu çıkarıp bir miktarını elma sirkesine koyarak kullanıma sunuluyor. Ancak ne hikmetse bunun içine başka neler yapılıyor bir bilgi verilmemektedir. Ana merkezleri kütahya olup antepde ve başka illerde şubeleri olan bu sektörcüler insanları epey sömürüyor durumdalar. Madem insanlar iyiliği için bir çaba içerisindesiniz yaptığınız bu uygulamayı insanlara şeffaf bir şekilde anlatın herkesin çok kolay bulabileceği bu bitkileri evlerinde yapsınlar ve okuması gerekli ayetleride okusunlar. Kİ zaten biz sizin bu uygulamanızın faydasına inanmıyor ve dahası ileriye giderek sizlerin insanları sihirlediğinize inanıyoruz. İnsanlara çeşitli hikayeler anlatıyorsunuz yok uçtu yok kaçtı. İlim almak isteyenlere 3bin Tl fiyat belirliyorsunuz. Kişilerin ellerine bakarak şahıslar adına bilgi veriyorsunuz. Galiba sizler Resulullah s.a.v den daha ilimli daha kerametli kişilersiniz. Bize Kur’an dan ve sünnetten böyle haber gelmedi.
Uyanın ey mü’minler Kur’anı ve Sünneti bakıp okuyun ve işittik ve itaat ettik deyin. Nedir bizim tarikat şeyhlerinden çektiklerimiz. Herkes kayıtsız şartsız itaat eder olmuş şeyhlerine ve hocalarına. Onlara itaat etmezsek nasıl olacak diyenler gülen cemaatine dönüp baksın ne haldeler. Sahabe Peygamber efendimize bile sormuşlar ya Resulullah bu nedir? Bu neden? Hoşlarına gitmese de itaat etmişler ama nedenini öğrenmek istemişler.

Diken tentür davası nerden gelmiş anlatayım size bir bayana cin aşık olur, Cin kadına kendisiyle evlenmesini ister evlenmesiyle kendisine bir zarar vermeyeceğini hatta yardım edeceğini söyler. Kadın cin’e tamam der ancak şartım var der. Cin kadının bu teklifini kabul eder ve sorar ne istiyorsun? Kadın; bana bir ilim öğret ben seni kabul ettim ancak diğer insanlar cinlerden kurtulsun istiyorum bana bu formülü öğret der. Cin kabul eder ve öğretir. Kadın öğrenir öğrenmez yapıp kendisi kullanır ve evlenmek isteyen cini kandırır. Ne güzel bir hikaye öyle değil mi? İşin ilmini aslını bilmeyen temiz insanları kandırmak için güzel yazılmış. Zaten tarikatlarda alt zemini ayarlamış bulunuyorlar. Bilmiyorsanız söyleyeyim cinler bedende oldukları için kişinin fikirlerini iyi bilirler bedendeki cin bu şekilde kandırılamaz. İkincisi ise böyle bir bilgiyi şeytani bir cin ne olursa olsun vermez veremez çünkü efendileri olan ifritler maridler onu sağ bırakmazlar. Şimdi diyeceksiniz ki “o cin müslümandı” kusura bakmayın hiçbir Müslüman cin bu haramı işlemez Müslüman cinlerin bize görünmeleri korkutmaları açıktan yardım etmeleri aşık olmaları yasaklanmış bir durumdur.
Size bir hastamızın bize yazdığı mesajı olduğu gibi yazayım;

“ben panik hastasiyim ve 7 kez rukye oldum cok sukur iyiydim..birde bu dikentunruyu duydum cok mett ettiler ve birde ben kullaniyim dedim ve kullandim ve ilk basta insan anlamiyor kullandikca cin bedeni sahipleniyor rahatladım iyileştim sanıyorsun ama cin beni boyle kandirmis ve ben rukye dinleyen ve rukye olan biriyim devamli bunlari dinlerken cinin ortaya daha iyi ciktigini fark ettim ve bıraktim hemen o ilaci. Bu ilaci kullanan kisiler rukye olmadikları ve rukyeyi bilmedikleri için insanlar kullandiklarinda iyi olduguklarını saniyorlar halbuki cin bedeni sahipleniyor buyuyle ve farkina varmiyor.rukye olduklarinda sihir cikacak ben bunu yaşadım bende sihir cikti ve hic kimseyede tavsiye etmiyorum kuran ve sunnet dururken ota çöpe tapmayalim en guzel sünnetimiz dururken cinlerin oyununa gelmeyelim...birde notum olacak.Not...diken tentürünü kullananlar rukye olsun bakin görecekler sihri ve cini...”
Bunu yazan kişi birde bizi uyardı “ hocam sakın adımı yayınlamayın onlar benden intikam alır” bu derece korkmuş yazan hanım efendi.
Başka bir hasta ise geçen gün şu ilginç gerçekleri söyledi bu şahıs tentürü ekibinden etkilenip onlardan bilgi alan bir hanım efendi;
Hocam korunmak için hameyli muskası yaptırdım bunun koruyabileceğini söylediler bu doğrumu? (üzerimize takamadık takınca çok ağırlık oluyor.)
Hocam başka şehirde bir hoca var düzenli olarak evimizi ve bedenimize bakım yaptırıp temizletiyorum.
Hocam hacamat yaparken ben rukye ayetleri açıp dinletiyorum hocalar ise buna kızıyorlar zararlı olduğunu söylüyorlar benim bu konuda kafam karışık siz ne düşünüyorsunuz?

Görüyorsunuz ki tamamen İslam dışı ameller bunlar. Hameyli denen muskanın hiçbir koruyuculuk etkisi bulunmamaktadır hatta bunu yapan kişilere cinler musallat olur. Unutmayın sizin isminizi doğum tarihinizi ve anne adınızı soranlar medyumlardır yani cinlerle çalışan ahmaklardır. Uzaktan veya yakından bir kişi size bakım adı altında işlem yapıyorsa üzgünüm ama epey bir tehlikenin içinde bulunuyorsunuz acilen o kişilerden kurtulun.
Size sesleniyorum Tentürücüler insanları daha fazla kandırmayınız Allah katında büyük bir hesabın olduğunu unutmayın. Allah sizlerin sapıklığınızı arttırmışsa bu mesajım elbet size bir faydası olmayacaktır. Eğer nasihat almak isterseniz size nasihat ederiz cin şeytan gerçeklerini anlatırız. Allahın selamı Allaha ve Resule iman etmiş ümmetin iffetli anne,baba ve çocuklarının üzerine olsun.

xxxx xxxx xxxx

Bu yazıyı daha önce yayınlamak için yazmıştım ancak daha çok belge ve ispat bula bilmek için sabırla beklemeye koyuldum Allah subhane ve teala bu sabırlı bekleyişimi hayırlı kıldı elhamdulillah.
Peki bekleyince neler oldu? Çok sayıda tentür satan ve kullananlar var. En son bi kişi tentürle tanışıyor satmaya karar veriyor ve 9 bin liralık tentür satın alıyor. Allah bu hanım efendiye ilham etmiş olacak ki aldığı tentürlerin içeriğini öğrenmek için teste götürüyor. Çıkan sonuç karşısında şoka giren ablamız yapılan bu ihanet kustahlık ticarete dönüştürülmüş din tüccarlarına darbe yapmıştır. Aldığı belgeyi tentürcülerin grubunda paylaşmıştır. Bu korku ile bu kendilerini alime sanan hanımefendiler hızlı bir şekilde grublarını kapatmışlar ve bunu fitne addedip çıkaranlara da fetö nun yaptığı beddualara benzer beddualarda bulunmuşlardır. Çokta umrumuzda sizin beddualarınız. Sonuçu paylaşıyorum sonuçta görüldüğü gibi insan sağlığını çok ciddi derece tehdit ediyor. Bira'da bulunan alkolun üstünde alkol bulunmuş. subhanallah

Bu belgeleri çıkaran hanım efendiyi ve bu belgeden dolayı hesab soran diğer bayanlarıda tehdit ettiklerini işittik. Tehdit aynen şu şekilde "ben yanarsam hepinizi yakarım"
Bu din istismarcılarını Allah'a ve sizlere havale ediyorum iki üç kelam ederek iki ayet söyleyerek insanlara güven sağlayan bu insanlara tek sözüm var "Biz sizin bizi Allah ile kandıramayacağınız kişilerdeniz"... Hasbunallahu ve nimel vekil (Adana daki derneğimizden alıntıdır)

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Seytan rukyeden kurtulmak ıcın yenı bır yol keşfetmıs vakıt kazanıyor ..
Bızım ınsanmzda ısın kolayından yol bulmaya calısıyor
Henz anlaraya gelmedı
Dıkententuru
Duyarsam mudahale ederım
Gelen hastaları bılgılendırıcem

Üst Ana Sayfa Alt