Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adnan Menderes

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ARKADAŞLAR 1950 YILINDA SİZİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ GİBİ DÜŞÜNÜP OY KULLANMAYA GİTMESEYDİ,İNÖNÜ İKTİDAR OLMAYA DEVAM ETSEYDİ TÜRKÇE OLAN EZAN GÜNÜMÜZE KADAR TÜRKÇE OLARAK DEVAM EDECEKTİ,İNSANLAR KURAN-I GİZLİ GİZLİ OKUMAYA DEVAM EDECEKTİ,BEN 1979 DOĞUMLUYUM ŞU AN BU FORUMDA YAZI YAZAN ARKADAŞLAR DAHA FARKLI YERDE OLACAKTI.ŞİMDİ BEN DEVLET MEMURUYUM 10-15 YIL ÖNCE İNSANLAR KAMU KURUMLARINDA NAMAZ KILAMIYORLARDI CUMA NAMAZINA GİDENE İRTİCAİ FAALİYETLERDE BULUNDUĞUNA DAİR YAZILI SAVUNMASI İSTENİYORDU.BENİM YAKIN ARKADAŞIMIN BAŞINA GELDİ.MASAL DEĞİL.ŞİMDİ İNSANLAR RAHAT RAHAT CUMAYA GİDİYOR.BAŞÖRTÜSÜ ZULMUNU BİLİYORSUNUZ.ŞİMDİ BACILARIMIZ RAHAT RAHAT OKULA GİDİYOR.ŞU AN AVUKATLARDA DAVALARA GİREBİLİYOR. SAKALLI NİCKLİ ARKADAŞ ŞU İFADEYİ KULLANMIŞ "Bir tarikatçı abi bana aynen bunu söyledi" TARİKAT NEDİR? ARKADAŞLAR SONUNA ÇI EKLEMİYELİM.MÜSLÜMAN BİR ÜLKE DEMOKROSİ İLE YÖNETİLMEZ DOĞRU."HALKIN DEĞİL,HAKKIN EMİRLERİYLE" YÖNETİLİR.BENDE ÜLKEMİN ŞERİATLA YÖNETİLMESİNİ İSTİYORUM BENDE GENEL EVLERİN KAPATILMASINI,FAİZ SİS.YOK OLMASINI,İÇKİNİN YSAKLANMASINI YANİ DİNİMİZİN YASAKLADIĞI HERŞEYİN YASAKLANMASINI İSTİYORU.HÜKÜMETİDE ELEŞTİRİYORUM DİNLER ARASI DİYALOG ÇOK YANLIŞ,KİLİSELERİN AÇILMASI,AZINLIKLAR MESELESİ VB. ANCAK EBU CEHİLLE,EBU TALİBİN OLDUĞU BİR YERDE BEN OY KULLANIRIM VE OYUMU EBU TALİBE VERRİM.ÇÜNKÜ EBU CEHİLİN BANA ZARARI VAR AMA EBU TALİBİN YOK.İNÖNÜLER,28 ŞUBATÇILAR HEPSİNİ GÖRDÜK.CÜBBELİ AHMET HOCAMIZIN DEDİĞİ GİBİ OY KULLANMAMAK VEBALDİR...ALLAHIN(CC) DEDİĞİ OLUR .ARKADAŞLAR BEN BU GEZİ PARKI OLAYLARINDA SONRA GEÇMİŞTE YAPILAN ZULMÜDE HATIRLATMAK BABINDA BİR NEVİ KARŞILAŞTIRMA YAPMAK İÇİN 2 GÜN ÖNCE BİR VİDEO HAZIRLAMIŞTIM.Bİ İZLEYİN VE GÖRÜN ZULMÜ BUNLAR BAŞIMIZDA OLSAYDI NE OLURDU DÜŞÜNÜN.BU VİDEODA SADECE BAŞÖRTÜSÜ KISMINA DEĞİNMİŞTİM.BUYRUN İZLEYİN TAKSİM GEZİ PARKI ÇAPULCULARINA DESTEK VERENLER VE 10 YIL ÖNCE YALNIZ KALANLAR!!! - YouTube
Kardeş bizim çektiğimiz çileler Allahın resulünün çektiklerinin yanında sinek ısırığı kalır.Ebu cehil ve avanesi peygamberim Sallallahu Aleyhi Veselleme gelip gel başımıza geç sistem öyle kalsın dediğinde bir elime güneşe diğer elime ayı verseniz dönmem davamdan dedi.O senin dediğin kişiler gibi yapabilirdi ama zor olanı seçti.Parça parça getirmeye çalışmadı.Savaşarak direk getirdi.Ve yusuf 40: Hüküm koymak sadece Allaha aittir. Şu anda partiler kanun koyuyor ve sen hala bu küfür sistemini savunabiliyorsun...Ayrıca Cübbeli ahmetin ne olduğunu bu sitedekiler çok iyi bilir.Onun sapıklıklarını görmek istiyorsan forumu araştır.

H Çevrimdışı

hicret79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
FRMTRK KARDEŞ BEN KÜFÜR SİSTEMİNİ SAVUNMUYORUM."HALKIN DEĞİL HAKKIN DEDİĞİ OLUR" DİYORUM DEMOKRASİYİDE SAVUNMUYORUM.DEMOKRAT DEĞİLİM MÜSLÜMAN BİR ÜLKENİNDE DEMOKRASİYEL YÖNETİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM.SANA SORUYORUM OY KULLANDIN MI? AYRICA YAHUDİ MAŞASI MEDYANIN VE BELİRLİ ÇEVRELERİN EHLİ SÜNNET ALİMLAERİNDEN OLAN CÜBBELİ AHMET HOCA EFENDİMİZE YAPTIĞI MONTAJ KASET,FOTO VB. GÖRMEK İNANMANIMI GEREKTİRİR?SEN YOLDAN KARŞI KARŞIYA GEÇERKEN YANINDAN GEÇEN ART NİYETLİ BİR BAYAN ORTADA HİÇ BİR ŞEY YOKKEN BAĞIRIRSA BU ADAM BANA LAF ATTI,TACİZ ETSE DESE İNAN BANA O BAYANIN LAFIYLA SENİ NEZARETE ATARLAR SANADA DOĞRUMU DİYE SORMAZLAR İFTİRA ATIYOR DESENDE SANA İNANMAZLAR.BÖYLE BÜYÜK ALİMLER HAKKINDA KONUŞMAYIN AĞZINIZI TOPLAYIN.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
FRMTRK KARDEŞ BEN KÜFÜR SİSTEMİNİ SAVUNMUYORUM."HALKIN DEĞİL HAKKIN DEDİĞİ OLUR" DİYORUM DEMOKRASİYİDE SAVUNMUYORUM.DEMOKRAT DEĞİLİM MÜSLÜMAN BİR ÜLKENİNDE DEMOKRASİYEL YÖNETİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM.SANA SORUYORUM OY KULLANDIN MI? AYRICA YAHUDİ MAŞASI MEDYANIN VE BELİRLİ ÇEVRELERİN EHLİ SÜNNET ALİMLAERİNDEN OLAN CÜBBELİ AHMET HOCA EFENDİMİZE YAPTIĞI MONTAJ KASET,FOTO VB. GÖRMEK İNANMANIMI GEREKTİRİR?SEN YOLDAN KARŞI KARŞIYA GEÇERKEN YANINDAN GEÇEN ART NİYETLİ BİR BAYAN ORTADA HİÇ BİR ŞEY YOKKEN BAĞIRIRSA BU ADAM BANA LAF ATTI,TACİZ ETSE DESE İNAN BANA O BAYANIN LAFIYLA SENİ NEZARETE ATARLAR SANADA DOĞRUMU DİYE SORMAZLAR İFTİRA ATIYOR DESENDE SANA İNANMAZLAR.BÖYLE BÜYÜK ALİMLER HAKKINDA KONUŞMAYIN AĞZINIZI TOPLAYIN.
Kardeş ben o olayı kastetmiyorum dini yönden yanlışlıklarından bahsediyorum bu kadar yanlış birine güvenme

H Çevrimdışı

hicret79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BEKLİYORUM

- - - Updated - - -

HOCAMIZIN ÇOK YANLIŞI VAR DİYORUN AMA BUKADAR ZAMAN GEÇTİ HALA CEVAP VEREMEDİN

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
fmtrk ayıp değil mi bu yaptığın hicret79 nickli üye senden tam 16 yaş büyük sen kalkmış adama "kardeş" diyorsun (senden 16 yaş büyük adama). Eğer "onunla yüz yüze gelsemde "kardeş" derdim" diyorsan sana lafım yok ama yakışık almaz bunuda söyleyeyim.

H Çevrimdışı

hicret79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben hala cübbeli hocamızın dini yönden ne yanlışlığı var cevap bekliyorum?

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
fmtrk ayıp değil mi bu yaptığın hicret79 nickli üye senden tam 16 yaş büyük sen kalkmış adama "kardeş" diyorsun (senden 16 yaş büyük adama). Eğer "onunla yüz yüze gelsemde "kardeş" derdim" diyorsan sana lafım yok ama yakışık almaz bunuda söyleyeyim.
Ben 16 yaş büyük olduğunu bilmiyodum.Ayrıca sen benim yaşımı nereden biliyorsun? Kardeş demek kötü bir laf mıdır? Gerekirse abi demesini de biliriz.Ama senin gibisini görmedim lüzumsuz işler müdürü gibisin.

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben 16 yaş büyük olduğunu bilmiyodum.Ayrıca sen benim yaşımı nereden biliyorsun? Kardeş demek kötü bir laf mıdır? Gerekirse abi demesini de biliriz.Ama senin gibisini görmedim lüzumsuz işler müdürü gibisin.

Bir yazıda benim yaşım 17 demiştin ordan hatırladım. Elhamdulillah hafızam iyidir ondan söyledim.

Üst Ana Sayfa Alt