Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ahrar Lideri Ebû Abdullah El Hamavi Şehid Oldu (insaallah)

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahrar lideri Ebû Abdullah el hamavi şehid oldu. Allah şehadetini kabul etsin.

Seyh Hani Sibai:Amerika'nın tüm ceberrutuna rağmen, bu kadar komutanı öldürmeye güç yetiremezken, tek bir taneMucrim intihar saldirisi on komutanın ölmesine sebep oldu!

olay idlip de oldu intihar saldiri sonucu on komutan şehid oldu
rabbim zalimlere lanet etsin

BxHAXfICAAAtR5M.jpg

BxHGAT6IIAEGVDK.jpg

E Çevrimdışı

ebu malik

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

Seyh Hani Sibai:Amerika'nın tüm ceberrutuna rağmen, bu kadar komutanı öldürmeye güç yetiremezken, tek bir taneMucrim intihar saldirisi on komutanın ölmesine sebep oldu!

BxHAXfICAAAtR5M.jpg

BxHGAT6IIAEGVDK.jpg

O kadar araştırdım. Bu saldırıyı yapanın kim/kimler olduğu tam belli bile değil iken siz neye göre IŞİD şehid etti diyorsunuz, deliliniz var mı ?

M Çevrimdışı

Muhammed Abdullah ibrahim

Üyeliği İptal Edildi
Banned

BxHAXfICAAAtR5M.jpg

BxHGAT6IIAEGVDK.jpg
yav senin ALLAHtan korkun hic yokmu.intihar saldirisi diye dedigin seye ucak bombaladi diye geciliyor.umarim senin gibi birinin bu attigi iftira insaallah sana yien döner.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haberi twitetda az önce gördüm. Foruma bakayim dedim.
Isidin yaptığına deliliniz nedir. Gaz zehirlenmesi gibi seyler de var nette

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10- Bu saldırıda sarin gazı kullanıldığı ve patlama ile birlikte gaz yayıldığı iddiası olayın İran-Esed ortaklığını gösteriyor
Abdulkadirsen twitter hesabi

K Çevrimdışı

Kurtulus-

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yav senin ALLAHtan korkun hic yokmu.intihar saldirisi diye dedigin seye ucak bombaladi diye geciliyor.umarim senin gibi birinin bu attigi iftira insaallah sana yien döner.

furkan kendi goruşunu degil hani sibai nin yazısını aktarmış, inş. kafirlerin bir saldırısıdır, bu kadar fitne yeter

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ey iman edenler! Allah için hakkı titizlikle ayakta tutan, adalet ile şahitlik eden kimseler olun. Bir topluma olan kininiz sizi adaletsizliğe itmesin. Adil olun. Bu, Allah'a karşı gelmekten sakınmaya daha yakındır. Allah'a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır.
Maide / 8
Bu ayeti cokca okuyup ve hakkinda düsünmesi lazim birileri ....
Partici zihniyeti var dedim diye ban yedim ...
Allah samimilerin kalplerini ve cihadlarini birlestirsin ...
Amin ...

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Egerki hataysa ben donerim oda erdemdir ama tersiyse ama zan besliyenlenlerden aynisini beklerim

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ins dedikleriniz cikar aklima ebu halid surinin olayi geldi ozamanlarda bazilari aynisini yapti

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
tamam da Furkan akhi ... ya tutarsa mantigi ile mi haber paylasalim ? ISID nasil olsa zalim ... tutma ihtimali yüksek mi diyelim ?
ISID yaptigi kesinlesirse sana zaten kimse birsey demez ...

Slave of Allah Çevrimdışı

Slave of Allah

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bir şey netleşmeden netmiş gibi paylaşılırsa zanla hareket etmiş olunur bunun vebali de malumdur.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abdülkadir şen'in açıklamalarından ışid gibi gözüküyor ama kesin konuşmamak lazım.

ne mutlu o şehidlere ki Allah'a verdikleri sözde sadık çıktılar.

vallahi ışid ise çok üzüleceğim ışid ne zaman müslümanların yüzünü güldürecek diye bekliyorum hep her defasında müminleri katlediyor. Allah ıslah etsin nusret mücahidlerinin kafasını kesip diğer kardeşlerinin önüne attıkları hala gözümün önünde.

Üst Ana Sayfa Alt