Aklımdaki Akhi (üye)

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi
Hem banlayin diyorsun, banlayınca da hemen yeniden üyelik için başvuruyorsun. Gercekten klinik vakâ.
Face ve benzeri platformlar da sebepsiz yere nice emekler dünya da heba oldu.
Adam yerine konup cevap vermeyi bırak anında bloke ediyorlar.

Burada ise uyarıp,ihtar verip en son ban olayına gidiyoruz. Ummu Aişe abla az bile yapıyor bana kalsa cevap bile vermez lav ederdim.Bizim zamanımız kıymetli,Hak etmeyenlere heba edecek kadar vaktimiz yok
Selam

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
Üye
@ruhisukut
ben yanlıs gormedım insaallah :) hoşgeldin kardeşim
Hoşbuldum, bu duruma vesile olanlardan Allah razı olsun :)

Gün geliyor, Allah azze ve celle sevdiklerimizden bilerek ayrılmayı imtihan kılıyor. İnsanız, özlüyoruz. Ama hayat bu... Her zaman vuslata izin vermiyor. Gün geliyor bu uğurda fedakarlıklarda bulunuyoruz. Gün geliyor imtihanı kaybediyoruz. Gün geliyor uzun mesafeleri kısa bir zamanda gidebiliyoruz. Bazen de bir adım uzaklıktaki mesafeyi 2 yıl yürüyebiliyoruz. Dedim ya; "imtihan bu". Bazı şeyler gerçekten sadece dile kolay, yoksa bedene gerçekten çok zor. Duygulandım ya hu :)

Hamd olsun yeniden buradayım. Allah azze ve celle sizleri bana faydalı kılsın inşallah.

uKaB

İyi Bilinen Üye
Üye
Hoşbuldum, bu duruma vesile olanlardan Allah razı olsun :)

Gün geliyor, Allah azze ve celle sevdiklerimizden bilerek ayrılmayı imtihan kılıyor. İnsanız, özlüyoruz. Ama hayat bu... Her zaman vuslata izin vermiyor. Gün geliyor bu uğurda fedakarlıklarda bulunuyoruz. Gün geliyor imtihanı kaybediyoruz. Gün geliyor uzun mesafeleri kısa bir zamanda gidebiliyoruz. Bazen de bir adım uzaklıktaki mesafeyi 2 yıl yürüyebiliyoruz. Dedim ya; "imtihan bu". Bazı şeyler gerçekten sadece dile kolay, yoksa bedene gerçekten çok zor. Duygulandım ya hu :)

Hamd olsun yeniden buradayım. Allah azze ve celle sizleri bana faydalı kılsın inşallah.
amin kardesim seni de bize faydali kılsın eskıler gelınce ortalık misk kokuyor yahu :)
Jazakallahu hayran kesira

Üst Alt