Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
@ruhisukut
ben yanlıs gormedım insaallah :) hoşgeldin kardeşim
Hoşbuldum, bu duruma vesile olanlardan Allah razı olsun :)

Gün geliyor, Allah azze ve celle sevdiklerimizden bilerek ayrılmayı imtihan kılıyor. İnsanız, özlüyoruz. Ama hayat bu... Her zaman vuslata izin vermiyor. Gün geliyor bu uğurda fedakarlıklarda bulunuyoruz. Gün geliyor imtihanı kaybediyoruz. Gün geliyor uzun mesafeleri kısa bir zamanda gidebiliyoruz. Bazen de bir adım uzaklıktaki mesafeyi 2 yıl yürüyebiliyoruz. Dedim ya; "imtihan bu". Bazı şeyler gerçekten sadece dile kolay, yoksa bedene gerçekten çok zor. Duygulandım ya hu :)

Hamd olsun yeniden buradayım. Allah azze ve celle sizleri bana faydalı kılsın inşallah.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hoşbuldum, bu duruma vesile olanlardan Allah razı olsun :)

Gün geliyor, Allah azze ve celle sevdiklerimizden bilerek ayrılmayı imtihan kılıyor. İnsanız, özlüyoruz. Ama hayat bu... Her zaman vuslata izin vermiyor. Gün geliyor bu uğurda fedakarlıklarda bulunuyoruz. Gün geliyor imtihanı kaybediyoruz. Gün geliyor uzun mesafeleri kısa bir zamanda gidebiliyoruz. Bazen de bir adım uzaklıktaki mesafeyi 2 yıl yürüyebiliyoruz. Dedim ya; "imtihan bu". Bazı şeyler gerçekten sadece dile kolay, yoksa bedene gerçekten çok zor. Duygulandım ya hu :)

Hamd olsun yeniden buradayım. Allah azze ve celle sizleri bana faydalı kılsın inşallah.

amin kardesim seni de bize faydali kılsın eskıler gelınce ortalık misk kokuyor yahu :)
Jazakallahu hayran kesira

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah we berakâtuh kardesim

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
@_katre_

Forum Temizliği Çalışmasının ilk yardımcı üyesi ve emek bakımından bakarsak kraliçesi. Bugün itibariyle geçerli mazeretleri sebebi ile devam edemese de, forum tarihine adını yazdıracak kadar emeği var. CezakAllahu hayran uhtim )

_katre_ Çevrimdışı

_katre_

الحمدلله
Site Emektarı
@_katre_

Forum Temizliği Çalışmasının ilk yardımcı üyesi ve emek bakımından bakarsak kraliçesi. Bugün itibariyle geçerli mazeretleri sebebi ile devam edemese de, forum tarihine adını yazdıracak kadar emeği var. CezakAllahu hayran uhtim )
SubhanAllah çok şaşırdım mutlu oldum adımı görünce.
Rabbim de seni sevindirsin ablacım.
Allah, forumda emeği geçen herkesten razı olsun.