Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ALLAH Talibana Büyük Zafer Vermişti

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH Talibana Büyük Zafer Vermişti

Muhammed Najibullah Afganistanın Kominist Devlet Başkanıydı.Najibullah Sovyetlerden Aldığı Destekle 1986 dan sonra uzun yıllar afganistana hükmetti.Bm ilede arası gayet iyi olan Najibullah Son zamanlarda direniş karşısında iyiden iyiye Güç kaybediyordu...

leader17.jpg


o güne kadar şeyh Usamesiyle askerleriylecanlarıyla mallarıyla herşeylerini ortaya koyan Talibana bağlı Cihad erleri ALLAHa yalvarışlarını Şiddetle arttırdılar ve Artık zaferi Daha çok arzulamaktaydılar.Mücahidler ALLAHın yardımıyla kabile doğru ilerliyorlardı.Sonuç kaçınılmazdı.Mücahid birlikleri Küfrü dağıtacak ve ALLAHın şeriatını hakim kılacaktı.Bunun farkında olan najibullah hemen afganistanı terk etme gayretine girdi.Ne varki zamanındaki rakipleri ve bazıları onun kaçmasına engel oldular.

Mücahid orduları 26 eylül 1996 da kabile Girmişti Bile.İlk hedefi Küfrün başıydı.(najibullah)....Çaresiz karşı koymak Zorunda kalan Najibullah En yakın destekçilerinden biriyle,,Mücahidler tarafından yaralanır.Ve Taliban onları Şehrin merkezine Doğru Götürür.ALLAH ın yardımıyla Afganistan Talibanın emrine girer.Kafirler ise Coşkulu Bir halk Eşliğinde Taliban Mücahidleri tarafından Destekçisiyle Birlikte Asılır.

Ve Mücahitlerin Zafer SevinciRabbim Talibana Güç kuvvet Versin.Kafirlere Üstün kılsın.Bu yolda Hepimizi Bu ruhla Donatsın.Ey, Kitabını indiren, Bulutları yürüten;
İslam düşmanlarını da müttefiklerini de yok et!

Ey ALLAH'ım,
onları ve cephanelerini Mücahidlere ganimet kıl!

Ey ALLAH'ım,
Sen bizim destekçimizsin, Sen bizim tek maksudumuzsun; Senin emrinle saldırır; Senin emrinle çekiliriz ve Senin emrinle savaşırız!

Ey ALLAH'ım!
Gök Senin göğün; arz Senin arzın; deniz Senin denizin, gökyüzünde ne kadar güçleri varsa onları düşür. Arzında ne kadar güçleri varsa, onları yok et, denizinde ne kadar güçleri varsa batır.

Ey ALLAH'ım,
onların hükmünü Sen ver, Seni asla mağlub edemezler.

Ey Rabbim,
onlardan kısasını al, Firavun ve kavmine verdiğin helakı onlara da ver,

Ey ALLAH'ım,
ülkelerini su taşkınlarıyla helak et, onları insana, paraya, yemeğe muhtaç bırak.

Ey ALLAH'ım,
onları mağlub et, yok et! Sen her şeye kadir olansın, en büyüksün.

ALLAH en Büyüktür!
 
Üst Ana Sayfa Alt