Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Batı Yaka'daki Gösteriler Şiddetle Bastırıldı!

C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Filistin Özerk Yönetim Başkanı Mahmut Abbas'a bağlı güvenlik güçleri, Filistin Halk Kurtuluş Cephesi'nin Batı Yaka'da bugün düzenlediği gösteriyi dağıtmak için güç kullandı.

1411.jpg


Filistin Özerk Yönetim Başkanı Mahmut Abbas’a bağlı güvenlik güçleri, Filistin Halk Kurtuluş Cephesi’nin Batı Yaka’da bugün (27 Kasım Salı) düzenlediği gösteriyi dağıtmak için güç kullandı.Görgü tanıkları, güvenlik güçlerinin, ellerinde Filistin bayraklarıyla Menare kavşağında toplanan ve slogan atan göstericilerin üzerine gaz bombası attıklarını, bazı göstericilere karşı da şiddet kullandıklarını söylediler.Tanıklar, polislerin göstericilere karşı aşırı şiddet kullandıklarını, plastik mermilerle göstericilerin üzerine ateş açtıklarını ve bazılarını da acımasızca dövdüklerini belirttiler.Yerel kaynaklar, gösterinin yapıldığı yerde daha önceden önlem almış olan polislerin, gösteriyi seyreden vatandaşların gözü önünde onlarca göstericiyi dövdükten sonra gözaltına aldıklarını kaydettiler.Güvenlik güçlerinin gösteri sırasında çekim yapan foto muhabiri ve kameramanları hoparlörlerle çekim yapmamaları konusunda uyardıkları, uymamaları halinde kamera ve fotoğraf makinelerinin ellerinden alınacağını açıkladıkları belirtildi.Yasadışı Selam Feyyad hükümeti, Batı Yaka’da ulusal birliği sağlama gerekçesiyle Annapolis karşıtı etkinliklerin tamamen yasaklandığını duyurmuştu. Hamas üyelerinin Annapolis’le ilgili olarak düzenlemek istedikleri basın toplantısı da aynı gerekçeyle yasaklanmış ve Hamas üyeleri Ramallah’taki bir karargahta birkaç saatliğine gözaltına alınmışlardı.


FİEM
 
V Çevrimdışı

vuslatım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardesim haberlerin kaynagı nedır :)) faydalanabılmek adına
eger gülyarasına haber bölümü eklennrse orda kullanmak daha da güzel olur
 
C Çevrimdışı

cevan_pedayi2

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Batı Yaka'daki Gösteriler Şidd...
Annapolis ve Haçlı Seferleri İ...
Annapolis'in Devamını Rusya Ya...
"Annapolis Metropolis'i Kurtar...
Annapolis: "Mission Impossible...
Annapolis'e Karşı Ortak Deklar...
Annapolis'e Yahudi Tepkisi
Filistinliler İhanet Toplantıs...
Suudi Arabistan Annapolis'e Ka...
8069.jpg
 
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
_mechul_ ' Alıntı:
kardesim haberlerin kaynagı nedır :)) faydalanabılmek adına
eger gülyarasına haber bölümü eklennrse orda kullanmak daha da güzel olur
maşAllah sevindirdin beni : )
 
Üst Ana Sayfa Alt