Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bilgisayar Esprileri

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
NASIL BENZEMİYOR :hahahaa
BAKSANIZA DEVAMLI PROBLEM OLUP YETERKİ BAYAN TARAFI OLMAYALIM DEYİPTE KİLİTLENMELERİ..BAYANLARIN GÜZELİM SÜSLERİNDE DEVAMLI GÖZLERİ OLUP LAF ETMELERİ HEP ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIP DEVAMLI ARIZA ÇIKARMALARI OOOOOOOOOOO SAY SAY BİTMEZKİ :masum :masum :masum :masum

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
yane erkekler hiç sorun çıkarmıyor çünkü sorunun ta kendisi demek istiyorsun :muhaha :muhaha

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha
BAK SEN BANA YARDIMCI OLMADIN BEN OLAYIM BAYANLARI KENDİ CİNSLERİ BİLE ANLAMAZ.....

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:ahaboleoldum :ahaboleoldum :ahaboleoldum
YOK OLMAZ KORKUYORUM SEN ÇEKİNME ASIL HADİİ KONUŞ BAKAM :ihihih :ihihih

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allhtan türkler bulmamış. iki hafta arama motoru başında...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :muhaha

M Çevrimdışı

mumcusongul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar selamun aleykum.bende bir şeyler söylemek istiyorum(konuyla alakası olmayabilir.Ama konu kadın olduğu için yazıyorum).
Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin....!!
Çünki ALLAH c.c gözyaşlarını sayar....!
Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı, ayaklarından yaratılmadı...!! Öyle olsaydı ezilirdi....!!!
Üstün olsun diye başındanda yaratılmadı....!
AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI Eşit olsun diye, kolun biraz altında....Korunsun diye....!!!
KALP HİZASINDA SEVİLSİN DİYE.

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
4- İçtiğin çay klavyeye dökülsün!

ne yazıkkı yukarıdaki beddua benim başıma çok acı bi şekilde geldi bi kupa dolusu çay klavyenin üstüne döküldü içim acıdı resmen tabi bu klavyeyi temizlerkende isyanları oynamasıda cabası resmen valla  arkadaşlar hiç tavsiye etmem bu bedduayı kulanmanızı :hahahaa :hahahaa :hahahaa :hahahaa

R Çevrimdışı

rawtime

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bilgiayarın gerçektende yaptığı espri cinsinden bir hatasını yazıyım
"Not Found Keyboard! Please Pres F1 to continue"
klavye bulunamadı dewam etmek için F1 bas
:):):)
gerçekten çok karşılaştım ben bu mesajla

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye