Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Çocuklari Ne Yapmali !?...

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu noluo yıne burda hangı soru benım ıcındı bırısı bısey mı sordu :huhuuhuu ben tembel degılım delı :hıh

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
inek derler ama ben tasvıb etmıyorum :üzgünüm denmemesı gerekır kanımca .nıye sordun kı? :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bende tavsiye etmiyorumda... kısaca mööööööööööööööööööööööö diyip geçiyorum teyzecik :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu hm ıyı kendı kendıne soyle tabı arada ınsan kendı kendıne konusur ama bence baskasının yanında ole sesler cıkarma ,benden solemesı pek tavsıye etmem :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ossun... nedense seni gördükçe möööööööööööööö leyesim geliyo... arada bir samanda ikram edersin değilmi :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
anaaaaaaaa... asıl möööö gelmiş :kıskıs

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gelirken çukutada getir bari... elin boş gelme möö hanım :eek:ynok

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
türlüde istermisin sefer tasına koyup getireyim :protesto hem elim boş gelmiyeceğim merak etme gelme niyetime uygun ekipmanlar olacak elimde

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hıııııııııı... türlü ve çukutadan bahsediyorsun herhalde... çayada bekleris efenim :çay ni demek ni demek... awesomeyide kap gel :eek:ynok

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hoop neznam haftaya ıkı sınav var nereye gıdıon sen :mücahit ,uyma delıye :dillll

Üst Ana Sayfa Alt