Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Çocuklari Ne Yapmali !?...

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
NeZnam ' Alıntı:
hmmmmm pavlovun havhavından sonra bu kadar bilgi senin üzerinde şüpeler uyandırabilir mesela bizi kandırıyor hatta kafa buluyor olman gibi
sen önce buna bir cevap ver şüpelenecek birşey var mı yok mu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
var... evet itiraf ediyorum... ben neznamı abisiyim... awesomede benim tesem pulçet te amca oğlu olur. islam abiyle kalu beladan tanışırız. halid le birlikte az kokoreç partileri yapmadık... gingin ablamın beyi kel enişte aslında kel değil. kafasında 3 tel saç var diye biz ona kel diyoduk vs. vs. herşey itirafımdır... oh bee... rahatladım :eek:ynok

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
peki hangi abimsin ???
konuyu kaynatma soruya cevap ver sen

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok ya sen hatırlayamadın galiba düşün bak senin kanki aranızda 1 yaş vardı hani iyi çocuktu hatırladın mı

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ne oldu bana yaaaa nerdeyim ben bu vuran kim aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kimsin sen :moral0

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şımarık böcük... kendine gel... ufak bir depresyondasın sadece :şaplak

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ne zaman çıkarım peki sınavlarım var benim öyle bilmediğim yerlerde uzun süre kalamam :moral0 abicik nerde çabuk abicik gelsin bıraksın okulu falan öğrendiği yeter artık tedavi yapıp gitsin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben varım... sakin ol... kronikleşmeden enazından sakin ol... :huhuuhuu sanırım senle ufak bir psiko terapi yapmak durumunda kalacaz. esasen ilaç tedaviside gerekir... olumsuz düşünce ve davranış biçimlerini değiştirmemiz lasım... :eek:ynok

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok sen olmaz hatırlıyorsan az önce sana güven olmıyacağını öğretmiştin bana sen şimdi terapi yapıyorum diye şizofren falan yaparsın cidden.abicikkkkkkkkkk

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
neznam ... kendine gel :şaplak ben abin değilim :şaplak ... ben deli hatırladınmı de-li :deli

klasik depresyon... tam tahmin ettiğim gibi, unutkanlık ve ne yaptığını bilmeksizin düşüncesiz hareket ve sözcükler... korkarımki olay kronikleşmeye başlamış... olmadı şinci :doktor

Üst Ana Sayfa Alt