Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Çocuklari Ne Yapmali !?...

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aaa buradakı sınır kapısı bırkac haftadır kapalıydı unutmusum ben suracıktan doneyım artık baska zaman inşallah sende elimdekilerden mahrum kalacaksın ama ne yapalım nasıp

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:cihad2 ben sen yakalamayıda bılırım .Nereye gıdıosun sen bakın hııı :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yinemi mööcülük yapıyon. bari forumda bırak şu kitabı elinden :eek:ynok

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
çok fenasın yaaaaaaaaaa ben onu hiç düşünmemiştim öylesine kullanmıstı o smileyi fufffffffffff.olmaz bırakılmaz kıtap hem ben bırakırsam senın karlı işte gider elden

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak senin psikolojin bozulmuş. bilinç altına mööcülük hareketleri hakim olmuş ama farkında değilsin. bu nedenle tüm mööcülük hareketlerine bahaneler bulmaya çalışıyorsun :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak... inkarda güdüsel bir yaklaşımdar. durumu kabullenememe bir depresyona girme göstergeside olabilir... kendine dikkat et :huhuuhuu

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hmmmmm pavlovun havhavından sonra bu kadar bilgi senin üzerinde şüpeler uyandırabilir mesela bizi kandırıyor hatta kafa buluyor olman gibi

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu ne yı tartısıyoruz arkadaslar nolmus neymıs o ıcgudusel olan sey

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
neznamın içerisinde bulunduğu depresyonel durum.. bu durum kalıtımsal, çevresel yada gıdasal olabilir... her ihtimale karşı beslenmene dikkat etmelisin. her gördüğün ineği çalışkan bir öğrenci zannetmemelisin. zannedersem bu major depresyon olabilir. kısa zamanda atlatırsın :huhuuhuu

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
NeZnam ' Alıntı:
hmmmmm pavlovun havhavından sonra bu kadar bilgi senin üzerinde şüpeler uyandırabilir mesela bizi kandırıyor hatta kafa buluyor olman gibi
:aklımkarıştı

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam madem bu kadarını biliyorsun tedavisinide yap o zaman

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:gül :gül tedavi yapar benim :ahim...birden bir atasözü geldi aklıma kelin ilacı olsa ...... amannnn neyse..benim ahim hallleder :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kısa ve öz... sana ineği hatırlatan herşeyden uzak dur. kitap okuma zamanlarını sınırlandır ve bir düzene koy. düzenli spor yap ve yediklerine dikkat et. hiçbir şekilde kimsenin seni sinirlendirmesine müsade etme... stresten uzak olabildiğine sakin davranışlar sergile... 2 haftaya varmadan birşeyciklerin kalmas :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pulcet ' Alıntı:
:gül :gül tedavi yapar benim :ahim...birden bir atasözü geldi aklıma kelin ilacı olsa ...... amannnn neyse..benim ahim hallleder :muhaha

ben kel değilim :şaplak

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
ya varya ..beş dakka duramıyon demi......şimid noldu niye smilen vurdu baha :huhuuhuu

Üst Ana Sayfa Alt