Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

S Çevrimdışı

sawel

Üyeliği İptal Edildi
Banned
mesajları yeni okudum kardeşim çok sevindim geçmene maşallah :) duayıda yazdık ama kalsın başka kardeşler faydalansınbari ;)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
mesajları yeni okudum kardeşim çok sevindim geçmene maşallah :) duayıda yazdık ama kalsın başka kardeşler faydalansınbari ;)

Önemli değil kardeşim :)

RABBİM hem dünya sınavını hemde RABBİMİN bizleri imtihan ettiği sınavlardan başarılı kılsın

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi hayırlı olsun : )

ocak ayı olmadan ehliyeti almaya çalış ocakda zamlanıyordu. Çok eskiden almıştım ben de bakkaldan ehliyeti : )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
ahi hayırlı olsun : )

ocak ayı olmadan ehliyeti almaya çalış ocakda zamlanıyordu. Çok eskiden almıştım ben de bakkaldan ehliyeti : )

sağol ahi

bakkal olayı eskidendi ahi şimdi biraz daha üzerinde duruyor meb

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
hayırlı olsun kardeşim .

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
değerli islam-tr ailesi ..dün kalp krizi geçiren bir kardeşimiz için acil dualarınızı bekliyorum inşeAllah ..eminim bunu okuyan hiç bir islam-tr üyesi bakıp geçmeyecek ..kardeşimiz yoğun bakımda ..rabbim inşeAllah kardeşimize en kısa zamanda hayırlı şifasını versin ..hepiniz hakkınızı helal edin...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
RABBİM,hasta kardeşimiz için Şafii ismini tecelli kılıp tez zamanda sağlığına kavuşur inşaALLAH.

RABBİM,bu hastalığı vesilesi ile manevi temizliğide nasip etsin amin

T Çevrimdışı

talep

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
rabbim yaşaması hayırlıysa acil şifa verip sıratı müstakim üzere eylesin.. ölümü hayırlıysa kolay ölüm verip öbür dünyada hayırlarla karşılaştıresın amin..

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM
her şeyi en iyi bilen RABBİM ŞAFİ imanını kurtarmadan kemale ermeden canını almasın affıyla muamele edip İNŞALLAH afiyet versin uzun bir ömür güzel bir amel versin İNŞALLAH acil şifalar dilerim

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
rabbim hepinizden razı olsun kardeşlerim ...henüz iyi bir haber gelmedi .inş. onun için hangisi hayırlıysa o olsun rabbim son nefeste iman nasib etsin kardeşime inş.

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bir kaç gün önce sizlerden dua istediğim kardeşim vefat etti ...rabbim kardeşime rahmetiyle muamele etsin inşeAllah ...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
:(

İnnalillahi ve inna ileyhi raciün Allahümme ecirni fi müsibeti ve ahlif li hayran minha

Manası:

"Biz Allah içiniz(biz dünyada Allah ın emirlerine teslim olan,boyun eğen kullarıyız),ve yine (ahirette de )biz ona dönenleriz (Allah a döneceğiz ) .Allah ım ! uğradığım bu musibetten bana ecir ( sevab ) ver ve uğradığım zararı daha iyisiyle telafi e( gider).

Sevgili Peygamberimiz (S.A.V) zor anınızda bu duayı okuması için ümmü seleme (r.a)valdemize öğretmiştir

Başın sağolsun ablam

Kader geldimi ne bir saniye öne ne bir saniye geriye alınabilir

RABBİM,hayırlı ölümler nasip etsin bizlerede
Ve İman üzerine alır canımızı inşaALLAH

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun... Allah günahlarını affetsin... ehline ve arkadaşlarına da sabır versin...

ölüm ile imtihan zordur özellikle ailesi için... ama şunu unutmamak lazım veren de O alan da O... sabredip karşılığını Allahtan beklemek ve Allahın taktir ettiğine razı olmak lazım...

Allah rahmet etsin kardeşimize...

CihadEri.TR Çevrimdışı

CihadEri.TR

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İnnalillahi ve inna ileyhi raciün Allahümme ecirni fi müsibeti ve ahlif li hayran minha

Başınız sağolsun.Mekanı Cennet Olsun.

Üst Ana Sayfa Alt