Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah acil sifa versin .... sizinde sabrinizi arttirsin.
dualarimizda olacaksiniz abla merak etme

halit bin velit Çevrimdışı

halit bin velit

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah yardımcınız olsun, biran önce sifa versin insAllah
Allahim sen büyüksun, dualarimizi kabul eyle, kardesimizin kizini sagligina kavustur.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah hepinizden razı olsun ..çok zor günler geçiriyorum rabbim bize ve bizim durumumuzda olan anne babalara yardım etsin sabırlar versin ..Allahumme amin...

A Çevrimdışı

arowona

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah c.c şifa versin insaAllah...

Ben sağlıkçıyım kardeş , eğer sorun teşkil etmez ise hastalığını öğrenebilirmiyim kızınızın?

Sebebpler dünyasındayız , Vesilelere yapışıp şifayı Allah c.c dan beklemek İtikad şeklimizdir...

A Çevrimdışı

arowona

Üye
İslam-TR Üyesi
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama ben istanbul Zeynep kamil çocuk hastalıkları hastanesinde görevliyim..

Ben tasavvuf ehliyim , ve selefi bir arkadaşımın 2 yaşında Huzeyfe isimli çok tatlı bir bebeğide aynı durumdaydı biz burda tedavi ettik şimdi elhamdulillah sağlığına kavuştu..

eğer kronik astım hastası ise bunu zaten ömür bou çekecek, ama zatürre riski var ise çocuk branşında ihtisas yapmış hastane ve doktora götürmek lazımdır..

şunuda unutmaki kardeş; zatürre artık eskisi gibi tehlikeli bir hastalık olmayıp tedavisi mümkün olan hastalıktır...

Vesile bizden şifa Allah c.c dan Biiznillah..

E Çevrimdışı

ecmel30

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bir sıkıntımdn dolayı acil duaya ihtiyacım var.... toplulukla yapılan dular kabul olur.. bana dua ederseniz sevinirim...Allah hepinizden razı olsun ....

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah (c.c.) hertürlü sıkıntılarınızı ve dertlerinizi gidertsin insaAllah

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allah c.c. Hakkında hayırlısını versin.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
RABBİM sıkıntılarını ve dertlerini, imanının yücelmesine,hayır ve berekete,ferahlığa çevirsin tez zamanda amin...

Tavsiye:

Bolluk ve Rahatlıkta iken RABBİMİZİ unutma ki

Darlık ve sıkıntıda iken RABBİMİZİN yardımı tecelli etsin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum rahmatullahi ve berekad ahiler

Yarın inşaALLAH ehliyet sınavına giriyorum.bu mübarek günde bu garip kardeşinizi dualarınızda unutmayın inşaALLAH

“Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona, ‘duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.”

(Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
:) yaw yaparsın sen strese girme .
sınav kaygısı falan varsa psikoloji sitelerini ziyaret et :p

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

minhac

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah yardımcın olsun el_Muhacir.
ben bile motordan 98 le geçmiştim, sen hiç korkma : )

Üst Ana Sayfa Alt