Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle yar ve yardımcın olsun inşAllah onları hidayete erdirecek olan ancak Allah'tır
sen kendini sıkıntıya fazla sokma değerli ahi, selametle .
Ahi biliyorumda sorun surda galiba yanliz kalmak, cemaate rahmet ayrilikta azab vardir diye bir hadisi serif vardi.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allah sabır versin ; zaman zaman mekan değiştirin , ziyaretler yapabilseniz iyi olur. Türkiyeye gelin diyecem ama burası oradan da beter. Hollanda da tevhid akidesine sahib (bilhassa arab) mescidleri vardı. Onlara ulaşabilsen inşeallah daha olumlu olur senin için.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yukarda yazmistim 2 genc var diye bu gencler faslilarin icindelermis. Sordum ne oldu neden toplanmiyorsunuz artik diye ,onalarda cevaben cami yonetimi bunlarida kovmus burda sohbet yapamassiniz diye. Hocalarida pek fazla isin ustune dusmemis yani toplulugu kendi hallerine birakmis. Simdi daginiklar ama akideleri duzgun

Sonra burda somalili ve arab muslumanlar var. Somaliler tayyip cok seviyor, arablarda ayni fetonun zihniyetinden Sehid seyyid Kutuba bile hakaret ediyorlar.

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende çevremde akidem üzere yanlızım ahi genelde gençlere yöneliyorum anlatmaya çalışıyorum yaşı ilerlemişler zaten değişmiyorlar sizi anlıyorum çünkü bende aynı duygulara sahibim Allah cc yardımcımız olsun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
akhi ebu kutub kardeşin imzası gereken herşeyi açıklıyor inş...ALLAH kuluna kafi değil mi ?

RABBİM,yardımcın olsun

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle yardımcın olsun dualarımız seninle bütün dardaki müslüman kardeşlerimize kalbimizde bir atıyor inşaallah selamun aleykum ve rahmetullah

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle yardımcın olsun.. Bu tür olayı bir abiye sormuştum bana dedi ki sen anlattık tan sonra halen seni alaya alıyorlarsa halinle tebliğ et.. türkiyenin ortadoğuya örnek gösterilmesi ve tayyibin gelmesiyle müslümanlar gevşeklik gösterdiler.. Allah ayaklarımızı sabit kılsın.. Çoğu tevhid ehli bulunduğu ortamda yalnız veya sayıca azlar Allah azze ve celle kalplerimizi sabit kılsın.. Son nefesimizi rızasına uygun şehid olarak can vermeyi nasip etsin.. (Amin..)

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle yardımcın olsun.. Bu tür olayı bir abiye sormuştum bana dedi ki sen anlattık tan sonra halen seni alaya alıyorlarsa halinle tebliğ et.. türkiyenin ortadoğuya örnek gösterilmesi ve tayyibin gelmesiyle müslümanlar gevşeklik gösterdiler.. Allah ayaklarımızı sabit kılsın.. Çoğu tevhid ehli bulunduğu ortamda yalnız veya sayıca azlar Allah azze ve celle kalplerimizi sabit kılsın.. Son nefesimizi rızasına uygun şehid olarak can vermeyi nasip etsin.. (Amin..)
Su yasadigimiz zamanda tehvid ehli hak yolda olan musluman sayisi gercekten cok az.

Onun icin muslumanlar dunya ve ahiret kardeslerinin kiymetini bilmeli.

H Çevrimdışı

hido79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes alman Pierre Vogel, yani Ebu Hamza Hollanda'ya arada bir gelir. Kendisi takva sahibi bir genc. Kendisi tam bir Islam davetcisi. Almanya yakin, istersen oraya da gidebilirsin. Kendisi nezaman sohbet yapacagini Twitter den bildiriyor. Youtube da da cok guzel sohbetleri var. Allah sizi Islam davetcileri kilsin Hollandada

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes alman Pierre Vogel, yani Ebu Hamza Hollanda'ya arada bir gelir. Kendisi takva sahibi bir genc. Kendisi tam bir Islam davetcisi. Almanya yakin, istersen oraya da gidebilirsin. Kendisi nezaman sohbet yapacagini Twitter den bildiriyor. Youtube da da cok guzel sohbetleri var. Allah sizi Islam davetcileri kilsin Hollandada

Allah razi olsun kardesim, benim twitterim yok sohbet yapilan yerleri ozelden bildirirsen cok sevinirim.

Y Çevrimdışı

yanlizkurt35

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Eselamualeykum sevgili kardeslerim,öncelikle herkezin gecmis Bayramini kutlarim.
Malesef dün canimizdan cok sevdigimiz Babamizi agir bir hastalik sonucu kaybettik ve bundan dolayi cok üzüntülüyüz.Fatma oglu Cengiz Gümüstop icin bizimle birlikte Dua edecek olursaniz cok sevinirim.Allah Dua edenlerden de etmeyenlerde razi olsun insallah,cok sagolun.

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.

Allah cc babaniza rahmet etsin, günahlarini bagislasin, cennetine koysun.
geride kalan ailesine , sevdiklerine Rabbim Sabr versin.
hic süphesiz Allaha döndürülecegiz.

aleikum esselam ve rahmetullah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Başınız sağ olsun kardeşim,RABBİMDEN,sizlere sabır diliyorum

aleykumselam

M Çevrimdışı

minci50

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAHTAN GELDİK YİNE ONA DÖNDÜRÜLECEYİZ AKİBET DEYİŞMEZ ALLAHcc RAHMETİ İLE İNŞAALLAH TAHSİRATINI AF VE MAĞFİTET EYLESİN.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah cc. günahlarını affetsin. Bizlere de nasihat alabilmeyi nasip etsin!

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah vefat eden babaniza rahmet etsin sizlerede sabir versin cekmis oldugu hastaligi gunahlarina kefaret etsin insAllah...

Aleykum selam

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

Allah cc babaniza rahmet etsin, günahlarini bagislasin, cennetine koysun.
geride kalan ailesine , sevdiklerine Rabbim Sabr versin.
hic süphesiz Allaha döndürülecegiz.

aleikum esselam ve rahmetullah

aynı dualarımla...............
çok üzüldüm

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
rabbim rahmetini esirgemesin, gunahlarini bagislasin cennetine alsin amin..

aslinda her sey ibret ama alan yok, bugun varsin, yarin yoksun, dunyevi olarak, evinde oturanda oluyor, dagda cihad edende rabbim cumlemizi sehid etsin, bizlere hayirli olumler nasib etsin, musluman olarak canimizi alsin, rabbim muslumanlara bu dunyada iylik ve guzelik versin ahiretede iylik ve guzelik versin cehennem atesinden korusun .. amin

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Allah Günahlarını affetsin.. Sizlerede sabır versin..

Üst Ana Sayfa Alt