Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

N Çevrimdışı

Nursuz kaldım

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah babanızın günahlarını affetsin sizede sabır versin..Benimde babam rahatsız çok zor süreçler bilirim.Allah tüm hastalarımıza şifa versin..Ölmüşlerimizinde günahlarını affetsin..Allah sabırlar versin..

kskaya Çevrimdışı

kskaya

Üye
İslam-TR Üyesi
inşaAllah merhum islam üzere vefat etmiştir ailesine sabır diliyorum.......

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu Selam Hidayete Talip Olanların Üzerine Olsun Kardeşler bazı sıkıntılarımdan dolayı tüm muvahhid kardeşlerimden dua bekliyorum Allah yardımcınız olsun Allah razı olsun

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah subhanehu we teala yar ve yardımcın olsun akhimm Allah tevekkül et azık olarak bu sana yeter ve Allahın güç yetiremeyeceği hiçbirşey olmadığını asla unutma... ve dünyanın da bir imtihan dünyası olduğunu asla unutma..... we aleykumselam wr wb

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
RABBİM,herkese sıkıntı vermez akhim şükret inş...

Abdullah bin Abbas’tan (r.a) şöyle dediği rivayet edilmiştir:

Bir gün Rasulullah (s.a.v) terkisinin arkasına bindim.Bana şöyle dedi:

‘’Delikanlı ! Sana birkaç kelime öğreteceğim : ‘ALLAH’ın emir ve yasaklarına dikkat ederek yaşa ki,ALLAH’da seni gözetip korusun ! ALLAH’ın üzerinde ki hakkını koru ki,O’nu her an karşında bulasın.İsteyeceğinde ALLAH’tan iste.Yardım talep edeceksen,ALLAH’tan yardım iste ! Bil ki,bütün insanlarsana bir konuda fayda vermek için bir araya gelseler,ancak ALLAH’ın (hakkında) yazdığı kadarıyla sana faydaları olabilir.Eğer bütün insanlar sana zarar vermek için bir araya gelseler,ancak ALLAH’ın (hakkında) yazdığı kadarıyla sana zarar verebilirler.(Kaderi yazan)kalemler kalkmış ve (yazılan) sayfalar kurumuştur.’’

(Tirmizi,sıfatu’l-kıyamet.2516.)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allah sıkıntılarını gidersin kardeşim

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler icimizde buyuk SIKINTILARI olan kardeslerimiz var Rabbim gonul esaretinden gonlumuzun muzdaripliginden hepimizi kurtarsin sizden bu kardeslerim icin dua istiyecegim Allah CC hepinizden razi olsun

EDEPSİZLERİN DÜŞMANI Çevrimdışı

EDEPSİZLERİN DÜŞMANI

Üyeliği İptal Edildi
Banned
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM

RAHMAN SURESİ'Nİ HER SABAH OKUYUNUZ.ÇALIŞTIKTAN SONRA BİR SIKINTINZ KALMAYACAKTIR ALLAH'IN İZNİYLE..

M Çevrimdışı

Mütehassis

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Es selamu aleykum ve rahmatullahi ve berakatuh..
Babam, ağır bi trafik kazası geçirdi..Rabbim yarına yetiştirirse bizi -yarın- tam 1 yıl olacak.. O'nun için dua eder misiniz.. Kendisi imam-görevini aşk u şevk ile yapıyor.- Rabbim,hepimizin dualarını kabul etsin..

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Es selamu aleykum ve rahmatullahi ve berakatuh..
Babam, ağır bi trafik kazası geçirdi..Rabbim yarına yetiştirirse bizi -yarın- tam 1 yıl olacak.. O'nun için dua eder misiniz.. Kendisi imam-görevini aşk u şevk ile yapıyor.- Rabbim,hepimizin dualarını kabul etsin..

kardeşim Rabbım şifa versin inşaAllah keffaret olacaktır sizin ve babanız için

sabredin insaAllah : (

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah CC sifa versin kardesim cok cok gecmis olsun

Rabbim sabrinizin karsiligini ahirette versin...

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
değerli kardeşlerim bende dua istiyorum inşeAllah ..geçtiğimiz hafta kalp krizi geçirdim .zor günler geçirmekteyim .bu kardeşinizi de dualarınıza katarmısınız.?.ve hakkınızı helal ediniz..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi...dua isteyen varmı değince daldım hemen....Dua istiyorum kardeşlerimden...Rabbim bana khayırlı işlerimde yardım etsin işimi kolaylaştırsın......başı khayırla başladı elhamdulillah sonu da böyle khayır olsun.......Kimbilir belkide siz akhlerimin duaları vesile olmuştur.....Dua bekliyorum.............kardeşime de Allah c.c den şifa diliyorum hasbunallhu we nimel vekil demesini tevekkul etmesini tavsiye ediyorum.......

Üst Ana Sayfa Alt