Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Sen Tevhid dini olan İslamı öğren ve Rasulullah'ın(sallalahu aleyhi ve sellem) sünnetine sımsıkı sarıl ki kurtuluşa eren o taifeden olasın...
Sen Allah'ın hidayetinden sapmış olanlara birşey yapamazsın Allah onlar hakkında hükmünü verecektir...
Sen sabret ve Rabbini gece gündüz zikretmeyi unutma...

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ALLAH yardımcın olsun,sabır versin hayırlı dileklerini kabul etsin

K Çevrimdışı

karabatak

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu sabah ameliyat oldum.agrilarim var.sizlerden bu acı kardeşiniz için Rabb'imize dua etmenizi rica ediyorum

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Allah şifa versin kardeşim inşaAllah müslümanın hastalığı günahlarına keffarettir sabret :)

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Peygamberimiz hicretden once bu pislikleri gormuyormuydu sence?ama sabrediyordu ve iffetini koruyordu,ne zamand kadar hicret edene kadar,sabretmekden baska ne tavsiye edeviliriz,ummetin duyarliyiz dnen kesimi bu memlekette,tarikat yollarinda heba olurken dk basi ummetin bir ferdi canli canli topraga gomulurken sabretmeliyiz,ta ki bela gelip bizi bulana kadar veyahut gozlerdeki perdeyi kaldiran bizi ayaklandirana kadar....

Duzeltme:bugunku cuma hutbesinin konusu vakiflardi,bense ey yeri gogu yaradan rabbim,akli olanlara,seflerinin emirleriyle bu konusmada hicmi takilmazlar ben ne okuyorum diye kendilerini hesaba cekmezler,bir kitada gozleri ama bir musluman zindanda anadan uryan soyundurulurken,yanibasimizda diri diri topraga gomulen musluman la ilahe illallah derken biz vakiflari konusalim

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah şifa versin.. Allah azze ve celle sıkıntını günahlarına kefaret kılsın..

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim şifalar ihsan etsin çektiğin sıkıntıları günahlarına keffaret eylesin..Amin.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ALLAH (c.c) acil şifalar versin kardeşim ve İslama bağışlasın seni :) ikinci bi ameliyat oldumu ben geleyim bu sefer :D

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam rahmatullahi ve berekad akrdeşim hoşgeldiniz inşaALLAH

RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH'ın adı ile

1- Asra andolsun ki.

2- İnsan mutlak hüsrandadır.

3- Ancak iman edenler, iyi işler yapanlar, birbirlerine hakkı ve sabrı öğütleyenler bunun dışındadır.

Okulu dışardan okumanı tavsiye ederim kardeşim

Q Çevrimdışı

qhuraba

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH razı olsun
bunu bende düşünüyorum kardeşim dua et ALLAH swta. bir yol göstersin :)

fisebililkahhar_ Çevrimdışı

fisebililkahhar_

!صبرا يا نفسي معنا الله
İslam-TR Üyesi
Rabbim günahlarına kefaret kılsın kardeşim...ailene ve sana sabırlar versin...la be's tahuur inshaallah..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim şifa versin....Hastanın duası kabul olur...sende bana dua et kardeş...

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin akhiler Allah subhanehu Razı olsun...Rabbim bizi daima dualaşan Birbirini Allah için Seven kullarından eylesin....ve bizi günaha girecek ortamlardan korusun bizi Bağışlasın....amin....Bizi birbirimize kardeş yapan Rabbulalemine hamd olsun....

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Rabbim acil şifalar versin, geçmiş olsun, Rabbim gunahlarına kefaret kılsın.
Kardeşim yanına gelemediğim için üzgünüm , hakkını helal et, dualarım senin için.

Not: İnşeallah, sende benim için, Rabbime şehid olarak ölmemi nasib etmesi için dua edermisin?

A Çevrimdışı

ABDULLAH9

Üye
İslam-TR Üyesi
ey Allahım senden kardeşimizin bir an önce şifaya kavuşmasını temmeni ediyoruz.sığınılacak yegane kapı sensın amin

Üst Ana Sayfa Alt