Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi hoşgeldin.

biz de seni özledik. Allah swt bizi takvayla süslesin, ihlasla şereflendirsin. Amin.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
amin kardeşim

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam rahmatullahi ve berekad güzel kardeşim

müslüman,özlemi çekilen insandır

RABBİM,yar ve yardımcın olsun

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumassalam va rahmatullah akhi
muslumanin selamina karsilik vermekten zevk alirim :friends_1_1:hosgeldin

bizlerde seni ozledik

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm güzel mü'minler,
Mekatronik mühendisi olmak için çalışıyorum.İnşaAllah hedefime ulaşırım ve bu benim için çok hayırlı olur inşaAllah.Sizden Bir kere Samimi bir dua bekliyorum :)
Vaktinizi Aldım hakkınız helal edin :)

Bize hayat verip sonrasında Cennetini vaad edene emanet olun..

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamünaleyküm güzel mü'minler,
Mekatronik mühendisi olmak için çalışıyorum.İnşaAllah hedefime ulaşırım ve bu benim için çok hayırlı olur inşaAllah.Sizden Bir kere Samimi bir dua bekliyorum :)
Vaktinizi Aldım hakkınız helal edin :)

Bize hayat verip sonrasında Cennetini vaad edene emanet olun..

Güzel tercih mekatronik...Allah swt kalbindekini sana khayır etsin.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
El Aziz olan Rabbim Hepinizden Razı olsun ve sizi umduğunuza kavuştursun.Siz söylemesenizde ben İnşaAllah sürekli size duacıyım.Tüm müslümanlara.
Rabbim beni ve sizi Peygamberler,Sıddıklar ve şehidlerle beraber haşr eylesin İnşaAllah.Allahumme amin..

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhim Allah yardımcımız olsun, ben de çok çalışmaktayım. İnşAllah benim hedefim İnşaat Mühendisliğidir. Rabbim bizleri utandırmasın, pişman etmesin. Rabbim bizlere en önce hayırlısını versin, hedefimize varmayı nasip etsin. Allahumme amin.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biraz sıkıntılarım var akhiler,dualarınızda banada yer açarsanız sevinirim:) Allah swt razı olsun.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biraz sıkıntılarım akhiler,dualarınızda banada yer açarsanız sevinirim:) Allah swt razı olsun.

Ne vakit sıkıntıya düşsem aklıma gelir rabbim.
Sıkıntıyı fırsata çevirenlerden olalım.
Ve sadece sıkıntıda iken değil, mutluyken de duamızı edelim.
Allahım bu nimeti bana verdin . Bugün şunlar şunları yaşadım. Şöyle yaptım ...
Derdimizi anlattığımız rabbimize neden sevincimizi anlatmayız!

Rabbime derdimi açtığımda , senden başkasından istemekten sana sığınırım derim.
Belki derdim aynen devam eder, belki de daha da artar. Ama o derdin içinde insana huzur verendir. bitmeyen dertlerimin içinde tatmadığım huzuru tattırır.
Ben unutunca o kendini hatırlatır. Biz bilmeyiz , dertmi bizim için hayırlı olan, yoksa derdimizin olmaması mı?
Rabbimin sevdiği kuluna merhametine sığınırım. O derdi de , sevinci de sevdiği kuluna merhametinden verir. O ne güzel mevladır. O en güzel mevladır.

ALLAH swt yardımcın olsun

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah sana ve bütün mümin kardeşlerimizin dertlerine deva,hastalarına şifa,borçlarını eda etmeyi ihsan etsin.Yorulanı yolda bunalanı bunalımda daralanı darda bırakmasın akhim...

Ne vakit sıkıntıya düşsem aklıma gelir rabbim.
Sıkıntıyı fırsata çevirenlerden olalım.
Ve sadece sıkıntıda iken değil, mutluyken de duamızı edelim.
Allahım bu nimeti bana verdin . Bugün şunlar şunları yaşadım. Şöyle yaptım ...
Derdimizi anlattığımız rabbimize neden sevincimizi anlatmayız!

Rabbime derdimi açtığımda , senden başkasından istemekten sana sığınırım derim.
Belki derdim aynen devam eder, belki de daha da artar. Ama o derdin içinde insana huzur verendir. bitmeyen dertlerimin içinde tatmadığım huzuru tattırır.
Ben unutunca o kendini hatırlatır. Biz bilmeyiz , dertmi bizim için hayırlı olan, yoksa derdimizin olmaması mı?
Rabbimin sevdiği kuluna merhametine sığınırım. O derdi de , sevinci de sevdiği kuluna merhametinden verir. O ne güzel mevladır. O en güzel mevladır.

ALLAH swt yardımcın olsun

Rabbim sıkıntılarını en güzel şekilde gidersin ve kalbini mutmain eylesin inşaAllah

Allah swt razı olsun sizden akhiler:friends_1_1:

Üst Ana Sayfa Alt