Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Günahlarımın afv'ı için siz kardeşlerimden dua bekliyorum :(

Rabbim sizinde günahlarınızı silsin ve meleklere şu kulumun veya kullarımın bugün günahlarının tümünü afv ettim,desin inşaAllah.

sizden dua bekliyorum kardeşlerim :(:(

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Rabb'im senin ve cümlemizin yaptığı günahları afv ve mağfiret eylesin.Rabb'im sen afv edensin,afv etmeyi seversin,bizleri de afv eyle.

Hz. Rasullulah (S.A.V.)''Pişmanlık tevbedir.Günahlardan tevbe eden ,hiçbir günahı olmayan kimse gibidir.''buyurmuş.

Rabb'im bizi de günahsız kullarından eylesin,her ne günah işlediysek affetsin İnşaAllah.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabb'im senin ve cümlemizin yaptığı günahları afv ve mağfiret eylesin.Rabb'im sen afv edensin,afv etmeyi seversin,bizleri de afv eyle.

Hz. Rasullulah (S.A.V.)''Pişmanlık tevbedir.Günahlardan tevbe eden ,hiçbir günahı olmayan kimse gibidir.''buyurmuş.

Rabb'im bizi de günahsız kullarından eylesin,her ne günah işlediysek affetsin İnşaAllah.
Allahumme Amin

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Efendimiz (S.A.V.)''Her kim Allah yolunda bir deve sağımı süresi CİHAD ederse cennet ona vacib olur ''buyurmuştur.Rabb'im düşüncenizi de,ayaklarınızı da sabit kılsın,şeytana uydurmasın,muvaffak eylesin.Allah yardımcınız olsun.AMİN,ECMAİN.

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmetullah. Yarın YGS sınavına gireceğiz inşallah. Kardeşlerimden dua istiyorum.
Rabbim zihnimizi açık etsin, sınav esnasında gelecek vesveselerden, heyecandan, bizleri korusun.

Sınava girecek kardeşlerime bir tüyo: PARAGRAF ÇÖZERKEN İLK ÖNCE ŞIKLARI OKUYUN ONDAN SONRA SORUYU, ÇOK İŞİNİZE YARAYACAK BİİZNİLLAH.

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmetullah. Yarın YGS sınavına gireceğiz inşallah. Kardeşlerimden dua istiyorum.
Rabbim zihnimizi açık etsin, sınav esnasında gelecek vesveselerden, heyecandan, bizleri korusun.

Sınava girecek kardeşlerime bir tüyo: PARAGRAF ÇÖZERKEN İLK ÖNCE ŞIKLARI OKUYUN ONDAN SONRA SORUYU, ÇOK İŞİNİZE YARAYACAK BİİZNİLLAH.
Rabbim size en hayırlı olanı nasip etsin ve nasip ettiğini de gönlünüze razı etsin inşaAllah.
Rabbim umduğunuza kavuştursun. inşaAllah sınavınız beklediğinizden daha iyi geçer de hem kendiniz hemde müslüman kardeşleriniz için hayırlara vesile olur inşaAllah
.

S Çevrimdışı

Sırad-ı Müstekim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu işler dua ile olmaz. Eğer çalıştıysan Allah karşılığını mutlaka verecektir.

"Bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur." Necm: 39

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu işler dua ile olmaz. Eğer çalıştıysan Allah karşılığını mutlaka verecektir.

"Bilsin ki insan için kendi çalışmasından başka bir şey yoktur." Necm: 39
Sanki kardes calismamis.Bana dua edinde sinav esnasinda sorularin cozumu hop aklima gelsin diye.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

25. Musa: Rabbim! dedi, yüreğime genişlik ver.

26. İşimi bana kolaylaştır.

Taha

114.6 - (1-6) De ki: "Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik'ine, insanların İlâh'ına sığınırım."

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Hocam bende sinava girdim.Mat zordu:(
abi sormadın ki bana soru :) İnşallah iyi olur mat 2 de sorularını beklerim inşallah.

hayırlı olur inşallah ümmeti muhammed (sav) için. İnşallah müslümanların tavizsiz güzel yerlere gelmesi kafirlerin surlarında gedikler açacaktır.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi sormadın ki bana soru :) İnşallah iyi olur mat 2 de sorularını beklerim inşallah.

hayırlı olur inşallah ümmeti muhammed (sav) için. İnşallah müslümanların tavizsiz güzel yerlere gelmesi kafirlerin surlarında gedikler açacaktır.
:eyv:Mat calistim lakin basit kaynaklardan .Duzeyde level atlamak gerekiyor:eek:kyrm:.Onumuzdeki sinavlara bakecez artik:D:eek:kyrm:

Yardim teklifin.icin de cok tsk.ediyorum;)

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:eyv:Mat calistim lakin basit kaynaklardan .Duzeyde level atlamak gerekiyor:eek:kyrm:.Onumuzdeki sinavlara bakecez artik:D:eek:kyrm:

Yardim teklifin.icin de cok tsk.ediyorum;)
geliyor inşeallah istediğin bölüm ?

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt