Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sınav kötü geçti filan diyenden korkacan akhi :D
Tabi oyle diyecek akhi. Sinav kolaydi dese ve zayif not alsa millete rezil olacak. Sinav zordu diyerek hem olasi bir kotu sonuca hazir bir bahanesi olacak ve tam tersine yuksek not aldiginda da ayri bir havasi olacak :D:D

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tabi oyle diyecek akhi. Sinav kolaydi dese ve zayif not alsa millete rezil olacak. Sinav zordu diyerek hem olasi bir kotu sonuca hazir bir bahanesi olacak ve tam tersine yuksek not aldiginda da ayri bir havasi olacak :D:D
:kptmya::kptmya:
güldürdün bizi akhi Allah razı olsun. Tespitlerin güzel :D

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sınav zordu ,akhiler, o paragraf soruları neydi öyle ya oku oku bitmiyor, 1 saatte ancak türkçeyi bitirdim,çok yorum sorusu vardı sanki iki şıkta doğru...Neyse geçmiş olsun...
Turkce basitti be akhio_O mat zor du bence...fen kolaydi...sosyala bakacak zamanim kalmadi malesef

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Turkce basitti be akhio_O mat zor du bence...fen kolaydi...sosyala bakacak zamanim kalmadi malesef
akhi ne basiti ya,normalde paragraf sorularını rahat yapardım ama bu sınavda iki şık arasında kalınacak ifadeler çoktu..Mat zaten çok iyi değil akhi sadece emin olduklarımı yaptım 11 tane,sosyal yaptım akhi ,istediğim bölüm ygs4 ten alıyo sosyalın katsayısı yüksek o yüzden çözdüm,fen kolaymışta benim zaman kalmadı 7-8 tanesini yaptım zaman bitti...

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi ne basiti ya,normalde paragraf sorularını rahat yapardım ama bu sınavda iki şık arasında kalınacak ifadeler çoktu..Mat zaten çok iyi değil akhi sadece emin olduklarımı yaptım 11 tane,sosyal yaptım akhi ,istediğim bölüm ygs4 ten alıyo sosyalın katsayısı yüksek o yüzden çözdüm,fen kolaymışta benim zaman kalmadı 7-8 tanesini yaptım zaman bitti...
Allah swt sana hayirli kapilar acsin akhi.

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi Türkçe öyle bi yanıltıcıydı ki, 5-6 defa okuyorum anlamıyorum okuduğumu. kafam dondu ya resmen, 10 dk hiçbişey yapamadım. Matematikten 7, Sosyalden 28, Türkçedende 31 tane yaptım (emin olamadıklarıma karışmadım), Fen'e zaman yetmedi. %20'si açıklandı %90'ı doğru çıktı elhamdülillah :)

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Ahi ygs puan sistemi nasil isliyor? Mesela ben TC'de ingilizce bir bolum kazanmak istesem bu bolumu kazanmam toplam puanima mi bagli yoksa agirlik olarak ingilizce sorulara (eger oyle birsey varsa :) ) mi bakiyorlar?
Ahi sınav türkçeymiş galiba, sınavın adi "Yçs" imiş , nomal ygsden çok daha kolaymış, bizim libyalı bi kardeş var matematiği fazla bilmez ama burada inşaat müh. okuyor, bir tanede filistinli kardeş var o da burada Tıp okuyor, yani ahim yçs ygs'ye göre çok çok kolay diyorlar :) Tabii bu sınav tc uyruklu olup da dışarıda yaşyanlar içinmiş :)

Eger tamamen yabanci uyruklu isen şurayi incele inşeallah ahim. http://www.yosmerkezi.com/sorusorun.php
Normalde ben iyice araştırıp cevap yazardim ama şimdi biraz işim var ahim kusura bakma :)

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi sınav türkçeymiş galiba, sınavın adi "Yçs" imiş , nomal ygsden çok daha kolaymış, bizim libyalı bi kardeş var matematiği fazla bilmez ama burada inşaat müh. okuyor, bir tanede filistinli kardeş var o da burada Tıp okuyor, yani ahim yçs ygs'ye göre çok çok kolay diyorlar :) Tabii bu sınav tc uyruklu olup da dışarıda yaşyanlar içinmiş :)

Eger tamamen yabanci uyruklu isen şurayi incele inşeallah ahim. http://www.yosmerkezi.com/sorusorun.php
Normalde ben iyice araştırıp cevap yazardim ama şimdi biraz işim var ahim kusura bakma :)
Allah razi olsun... Ugrastirdim seni de..

Üst Ana Sayfa Alt