Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ebu Garib ve Taci’den Kaçanların Yaşadıkları Kanınızı Donduracak

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Irak’ta Ebu Garib ve Taci hapishanelerine düzenlenen baskınlarda 500′den fazla mahkum kurtarılmıştı. Şii yönetimin idaresindeki hapishanelerde yaşananlar gün yüzüne çıkıyor. Bazı sitelerde yayımlanan mektupta Iraklı bir gazeteci, Şii gardiyanların kendilerine zorla idrarlarını içirdiklerini anlattı.

1. Bize zorla Şii gardiyanların idrarını içirdiler ve ayakkabılarını öptürdüler.
2. El ve ayak tırnakları sökülen mücahidlerin acı çığlıklarını duyuyorduk. Kendi adıma, benim de ayak tırnaklarımı söktüler.
3. Biz ehli Sünnet, özellikle İranlı Şiilerin imha çabası ile karşı karşıyayız ve bize bunu yapacaklarını açıkça ortaya koydular ancak bizler bunu asla yapamayacağımıza söz veriyoruz.
4. İşi özellikle işkence etmek olan İranlı Şii gardiyanlar vardı. İşkenceyi bitirince de sahabeye hakaret ediyor, Ayşe (r.anha) annemizin onurunu çiğniyorlardı. Hiç bir erkeğin tahammül edemeyeceği ağza alınmayacak sözlerle karıma, anneme, kızıma ve kızkardeşime neler yapacaklarını söylüyorlardı.
5. Yaz sıcağında demir sandalyelere zincirleniyorduk ve üzerimize idrarlarını yapıyorlardı.
6. Sakal ve bıyıklarımızı yoluyorlardı ve yaz sıcağında kaynar su içiriyorlardı.
7. Bir keresinde İranlı Şii gardiyan Ali bin ebi Talib’i (ra) sevip sevmediğimizi sordu. Biz sevdiğimizi söylesek de inanmadığı için bilincimizi kaybenede kadar bizi kemerle dövdü.
8. Orada kaldığım süre boyunca adım Ebubekir olduğu için işkenceye maruz kaldım. Aynı zamanda o büyük sahabe Ebubekir’e (ra) de hakaretler ediyorlardı.
9. Bu İranlı gardiyan bir keresinde bana Ebubekir’in neden Ali’den halifeliği çaldığını sordu. Ben de çalmadığını söyledim, beni sürekli dövdü. Sonra bir bardağa idrarını yaptı ve beni içmeye zorladı.
10. Bizi sürekli sahabeye ve Ayşe annemize (r. anha) hakaret etmeye zorluyorlardı. Bir kardeşimiz etmedi, onu öldürdüler ve cesedini ailesine teslim ettiler.
11. Bizi Humeyni’nin ayakkabılarının sahabeden daha iyi olduğunu söylemeye zorluyorlardı. Söylemeyi reddedersek bizi orada öldürürlerdi.
12. Sırtıma basıp, adım Ebubekir olduğu için bunu yaptıklarını söylüyorlardı.
13. Ramazan’da bizi üstüste yığıyorlar ve su içmemize izin vermiyorlardı. Şikayet edince de köpeklerle tehdit ediyorlardı.
14. Hiç sebepsiz bizi dövüyorlardı. Eğer Suudi Arabistan’da bir Şii hapsedilse ya da Suriye’de Esed rejimine karşı muhalifler güçlendiğinde hep fazladan dayak yiyorduk.
15. İsmini hiç duymadığımız Şii din adamı Nemr el Nemr yakalandığında, sanki bunun sorumlusu bizmişiz gibi bizi dövdüler.
16. Muhalifler Esed hükümetine ait bir binaya saldırıp çok sayıda üst düzey yetkiliyi öldürdüklerinde en ağır cezayı aldık. Uyku nedir unuttuk, gece gündüz ciğerlerimiz sökülene kadar bağırdık. Acı dayanılmayacak kadar ağırdı.
17. Irak futbol takımı yendiğinde biz kemerle dayak yiyorduk.
18. 4 yıldır burdaydım ve size bunun hayatımın en kötü 4 yılı olduğunu söyleyebilirim. Ben bir gazeteciyim ve suçum gerçekleri anlatmaktı.
19. Bizim üzerimizde deneyler de yapıyorlardı. Ara sıra kan testi uyguluyorlar ve değişik değişik haplar içiriyorlardı.
20. Namaz kılmaya başladığımızda sürekli Şii ilahileri çalıyorlar ve namaza konsantre olmamızı engellemek için hoparlörlerden yüksek sesle yayınlıyorlardı.
21. Adı Muaviye olan bir genç vardı. Geldiğinde çok sağlıklıydı. Sırf adı nedeniyle o kadar çok işkence gördü ki şu an tümüyle felç olmuş durumda.
22. Bizi birbirimize dövdürmeye çalışıyorlardı. İstemeyerek dövüyor numarası yaptığımızda da daha fazla ceza alıyorduk.
incanews

Sübhanallah.Rabbimin laneti bütün kafirlerin üzerine olsun.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah o kafirleri kahretsin zeynep gazali zindan hatıraları va salyangoz da okuduklarımı çağrıştırdı bu yazanlar demek ki hepsi doğru, eksiği var fazlası yokmuş

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlari şia sepati olanlara vercen ama inanmayacak çünkü manzereti belli yahudi oyunu diyecek ahmak zan değil deneyim örnek muztapazlar

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler hani bir insan baklavayi ogrendimi ona baska bir tatliyi baklava diye yuturamazsiniz .. buda onun gibi bir sey biz islami biliyoruz ve sianin dini ap acik kufur dini onlarin en buyuk dusmani ehli sunnet muslumanlar .. suratlarina bakin turkiyede esed yanlilari miting yapti katilimcilar podyumdan cikmis gibiydi bunlar Allah swt nin dininden fersah fersah uzaklar .. ben kendim alevi kokenliyim sia ve alevilerin ALI RA ile alakalari yoktur seytan onlari ALI RA ile oyalamaktadir .. bunlar sozde gecmiste yasanmis bazi olaylara binaen akide belirlemisler yalan onlarinki din dusmanligi .. ben yukaridaki yaziya yuzde yuz inaniyorum hic bir siada bu yaziyi okuyup uzulmez .. bugun trde antakyadan gidip esed tarafinda savasan kafirler kendi web sitelerini gullerle susluyorlar humanistler ya duygusallarya vallahi onlar seytanin dostu olmuslar binlerce sunni cocuk olse onlar uzulmezler ki suriyede olduruyorlarda ..

dinde sadece iki taraf vardir ya Allah swt nin yanindasin yada seytanin bunlar seytani tercih etmisler .. bu meseleye uzulen bir sia olursada bu hidayetten gelmiyorsa uzulse ne olur .. uzulmesi onu cennete goturmezki

vallahi sia nin islama dusmanligi ve kini apaciktir aklinbasinda bir musluman onlari diger kafirlerden ayirmaz ... bunlar Ali ra taraftari degiller seytanin taraftarlaridirlar, turkieyede sia taraftarligi doguda orgutlu bir sekilde yapilan calismalar sonucudur .. onlar sozde sunni olan sia sempatizanlari ile oturup kalkarlar ama inanin namazlarini uc vakit kilarlar, o sia sempatizanlari bunu anlamazlar bile cunki sianin dini YALAN TAKKIYE uzerine kurulu hic bir zaman bir sianin sozune guvenemezsiniz onlarla konustunmu biz sahabeye sovmeyiz derler ama soverler .. sahabeye sovmezler ama firsat bulsunlar kalblerindeki agizlarindan dokulur, beyinleri uyusmus insanlara hemen sahabe hakkinda kendi anladiklari sekilde sunni kaynaklardan deliller getirmeye calisirlar sahbeye sovmezler ama onlarla oturan kalkan bir sunni zaman icinde bakarsin sahabeye dil uzatir olmus ..

rabbim ummeti onlarin serinden korusun ..

Üst Ana Sayfa Alt