Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru El Nusra'nın El Kaide'ye Biatini Bozacağı Doğru mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Mustafa bin Yılmaz

Üye
İslam-TR Üyesi
Lan sen kimsin bana islami ahlaktan bahsediyorsun ben adama diyorum ki kendine gel mücahid ordusu hakkında konuşuyorsun sen gelmişsin bana yok doğru konuşun yok yiyorsa gidin bilmem ne diyon gel gidelim sende gel beraber gidelim benim mizacım biraz serttir haklıysam sert tepki veririm hem sen beni ne tanıyon da islami ahlakı olmadığını söylüyorsun işte bu iftiranın dik alasıdır yani edebsiz olan sensin eğer haklı olsaydın tamam sensin der uzaklaşırdın ibni şeyh libinin biri gelmiş eğitimlerden dolayı suratına tükürmüş bütün cemaatin önünde o kalkmış bütün cemaate dönmüş o şu anda bi imtihandan geçiyor demiş üstüne gitmeyelim onu affedelim demiş o çocuğunda gidip başında öpüp sakinleştirmeye çalışmış al sana islami ahlak sana samimi bir itirafta daha bulunayıp sen ve ya burada ki herhangi bir kişi benim karşıma geçip elhamdulillah öyle kelime yapamaz bana elhamdulillah öyle edep öğretemez
Kardeş birbiriniz ilet lütfen tartışmayın,bak sende şeyh den bir örnek verdin,kardeş yanlsi anlamış. Allah sizleri bir imtihana almış durumda şuanda,niçin birbirine girerek bu imtihanı kaybediyorsunuz. kardeşler birbirine böyle yapmaz. Allah için sakın olun.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Lan sen kimsin bana islami ahlaktan bahsediyorsun ben adama diyorum ki kendine gel mücahid ordusu hakkında konuşuyorsun sen gelmişsin bana yok doğru konuşun yok yiyorsa gidin bilmem ne diyon gel gidelim sende gel beraber gidelim benim mizacım biraz serttir haklıysam sert tepki veririm hem sen beni ne tanıyon da islami ahlakı olmadığını söylüyorsun işte bu iftiranın dik alasıdır yani edebsiz olan sensin eğer haklı olsaydın tamam sensin der uzaklaşırdın ibni şeyh libinin biri gelmiş eğitimlerden dolayı suratına tükürmüş bütün cemaatin önünde o kalkmış bütün cemaate dönmüş o şu anda bi imtihandan geçiyor demiş üstüne gitmeyelim onu affedelim demiş o çocuğunda gidip başında öpüp sakinleştirmeye çalışmış al sana islami ahlak sana samimi bir itirafta daha bulunayıp sen ve ya burada ki herhangi bir kişi benim karşıma geçip elhamdulillah öyle kelime yapamaz bana elhamdulillah öyle edep öğretemez
Üç gün istirahatın ardından yine çirkin bir uslub sebebiyle 1 ay daha istirahate çekildin kardeşim..

Kimse kimsenin mizacına katlanmak zorunda değil, sabır her tarafa lazımdır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...