Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anket En sevdiğiniz hayvan?

Repentant Çevrimdışı

Repentant

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Örümcek,hamam böceği türevleri hariç hayvanların çok büyük bir kısmını severim ben ya,direkt hayvanlar alemine sempatim var diyebilirim jsjs

salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
Örümcek,hamam böceği türevleri hariç hayvanların çok büyük bir kısmını severim ben ya,direkt hayvanlar alemine sempatim var diyebilirim jsjs

Örümcekler en özel hayvanlardır. Özellikle nick olarak kullandığım “salticidae” familyasını incelesiniz örümcek hayranı olursunuz.

Aschian Çevrimdışı

Aschian

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
29842

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Örümcekler en özel hayvanlardır. Özellikle nick olarak kullandığım “salticidae” familyasını incelesiniz örümcek hayranı olursunuz.

Ay atlayan orumcek filan diyor yav
Neresine hayranlik duyalim bunun
Tam terlikle kafasina vurmalik
Ama terlik işe yaramaz

Salticidae Abinin gozundeki örümcek
-yerim seni ponçik/ men sena heyran

images (8).jpeg

Benim gozumdeki örümcek/ ömürcek / ömür tüketen
Harry potterdaki aragog
images (7).jpeg

salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
Ay atlayan orumcek filan diyor yav
Neresine hayranlik duyalim bunun
Tam terlikle kafasina vurmalik
Ama terlik işe yaramaz

Salticidae Abinin gozundeki örümcek
-yerim seni ponçik/ men sena heyran

Ekli dosyayı görüntüle 29844

Benim gozumdeki örümcek/ ömürcek / ömür tüketen
Harry potterdaki aragog
Ekli dosyayı görüntüle 29843
Bir parmak boğumundan küçüktür ama 1-2 metre kadar zıplarlar. İnsanlara zararı yoktur. Bu kadar küçük bir bedenle bu kadar çok ayrıntı içeren başka bir canlı yoktur.

Repentant Çevrimdışı

Repentant

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elimi kapatarak indim aşağı fotoğraf var diye vallahi bak ne olduğuna bakamadım, Allah size akıl fikir versin fobim nüksetti :mad:

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Elimi kapatarak indim aşağı fotoğraf var diye vallahi bak ne olduğuna bakamadım, Allah size akıl fikir versin fobim nüksetti :mad:

Youtubeden baktim ben ya minik bir seymiş
Ustune zipladi mi parmaginla firt diye atsan 2 metre de o ziplar ucar gider
Hayvanin gozleri guzelmis ama boncuk gibi.
Gerci ona hayvan denmez ya anahtarlik yap gezdir oyle.
Bende yeni taniştim gerçi. Ustume atlasa cıyaklarim o ayri.

طالب بن عايد Çevrimiçi

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Bir parmak boğumundan küçüktür ama 1-2 metre kadar zıplarlar. İnsanlara zararı yoktur. Bu kadar küçük bir bedenle bu kadar çok ayrıntı içeren başka bir canlı yoktur.
Bizim ev yıllar önce toprak iken çok görürdüm. Hatta babam ile boş zamanlarımızda bu örümceğin sinek avlamasını canlı belgesel olarak keyifle izlerdik :D

Çok ani hareket ediyor, sineğin üstüne zıplayıp boynundan dürüm gibi tutuyor.. SubhanAllah

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Bizim ev yıllar önce toprak iken çok görürdüm. Hatta babam ile boş zamanlarımızda bu örümceğin sinek avlamasını canlı belgesel olarak keyifle izlerdik :D

Çok ani hareket ediyor, sineğin üstüne zıplayıp boynundan dürüm gibi tutuyor.. SubhanAllah

@Repentant bak, sinegin ustune ziplayip dürüm gibi tutuyomuş. Seni dürüm gibi tutamaz korkma. :p

Elveravelbera Çevrimdışı

Elveravelbera

السلام عليكم
İslam-TR Üyesi
kardeşler burası geyik muhabbeti yapılacak bir mecra değil aksine ciddi bir müessesedir.
boş iş ve sözleri terketmek müminin imanının gereğidir.şüphesiz nasihat müminlere fayda verir.

Repentant Çevrimdışı

Repentant

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi