Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Fikrettin Koç Kimdir?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunu izleyince cidden şaşırdım.İhsan Şenocak nasıl olurda gidip demokrasiye kanıt olarak hendek kazmayı gösterir. Fesubhanallah müslümanlara oy verdirmek için neyle neyi kıyaslıyorlar.

Paleolitik zamanlardan beri kullanılan kaşıkların atası deniz kabuklarıdır. Kaşığın Latince ve Yunanca’ daki karşılığı “spiral şekilli sümüklüböceği kabuğu” anlamına gelen “cochlea” kelimesinden türetilmiştir. Günümüzdeki formunu ise MS I. Yüzyılda Romalılar vermiştir.​

şimdi biz kaşıkla yemek yiyip beslenerek bedenimizi koruduğumuza göre oy da verebiliriz ....

ha persler ha romalılar yani ???

...!!!

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hala Şeyh Makdisi'nin "Demokrasi Dindir" kitabında çürüttüğü argümanları kullanıyorlar.Hz.Yusuf'un durumu,Ümmetin maslahatı,Necaşi gibi.Acaba bu delilleri bulmada Ürdünlü Demokratlara mı danışmışlar???

Meselenin bir de başka yönü var , soruyu cevaplayıp fetva veren değil soruyu soranla ilgili yönü ,, bir hdis var tam hatırlamıyorum şu an Allah resulu s.a.s. birisi gelip bir mesele hakkında hüküm isterken eksik ya da yanlış bilgi vererek enden hüküm isterse verdiğim hükümden dolayı cehennemdeki yerini hazırlamış olur manasına gelen . Bu hadi oy verekcilerin soruları da bu yönde haliyle aldıkları fetvalar da yer hazırlama oluyor . Tabi oy verekci hocalarda var ... Zamanında haşa cebrail gelse oy vermem derken iktidarın tadını alınca mezardakileri de kaldırıp oy verdirtebilsem diyen en güzel örnek , şimdi yine iktidarın tadına varan bir sürü tip çıkacak, çıkıyor bu iş böyle dünya hali işte.

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Unutmuştur o zaman yaw.Böyle bir hoca bayındırı reddetmeyecek değil ya? Di mi ? :)
Şaka yapıyorum zaten akhi :) elbette hoca reddetmez ama bir Alpaslan kuytul a iki nureddin yıldıza üç abdulazize bakışını merak ettim hocanın ...belki baska videolarında vardır Allah u Além

A Çevrimdışı

Aksekili

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm diğer sayfada Konya lafı geçti acaba Fikrettin Koç Konyada mı ikamet ediyor ve sohbet veriyor bileniniz varmı?

RahmaninKulu Çevrimdışı

RahmaninKulu

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm diğer sayfada Konya lafı geçti acaba Fikrettin Koç Konyada mı ikamet ediyor ve sohbet veriyor bileniniz varmı?
Aleykum Selam Ve Rahmetullah
Evet konya da ikamet ediyor. Halka açık ders veriyirmu bilmiyorum ama youtube kanalı uzerinde yaptigi dersleri youtube kanalindan yayinliyir ordan izleyebilirsin. Youtube da Fikrettin koç diye arayabilirsin

Üst Ana Sayfa Alt