Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Firefox Uygulamasında Askıya Alınmış Twitter Hesabından Nasıl Çıkış Yapabilirim?

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
problemde tam olarak bu, "Çıkış yapılırken bir hata oluştu" diyor
Eger kayitli sifrelerin gitmesini goze alirsaniz, daha once dedigim gibi, tarayici gecmisindeki cerez vs hepsini silin. Orada bir uyari da cikar hatta, acik oturumlar kapanacaktir diye.

Sifre gitmeden de yolu var da, ekrani gormedigim icin tarif edemiyorum. Normalde sadece cerez silince sifreler gitmez zaten.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Bende öyle çalıştı diye hatırlıyorum. Çünkü anasayfaya götürmeden doğrudan çıkıyor.

Olmadıysa burada çerez silmeyi tarif ediyor:

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ondan haberim yok, windows ve android kullanmıyorum, telefon olarak iphone se bilgisayar olarak 2017'de aldığım macbook'u kullanıyorum. 2014'ten sonra tamamen apple ekosistemine geçtim, windows ve android çöplük gibi.

Her platformda en iyisi demissiniz de, o yuzden yazdim.

Windows ve Android, dunyanin %90'ina yakin hakimiyete sahip. Dolayisiyla Safari bu sistemlerde olsaydi dahi, Google onu ekarte edecek birsey yapardi kanimca. Ki belki de yaptigi icin cekilmistir.

Son düzenleme:
salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
Her platformda en iyisi demissiniz de, o yuzden yazdim.

Windows ve Android, dunyanin %90'ina yakin hakimiyete sahip. Dolayisiyla Safari bu sistemlerde olsaydi dahi, Google onu ekarte edecek birsey yapardi kanimca. Ki belki de yaptigi icin cekilmistir.

macos ve iosta hepsi var. safari en az ram yiyen ve en akıcı çalışan seçenek, dediğim gibi diğerlerini kullanmadığım için orada olmadığını bilmiyorum.

Üst Ana Sayfa Alt