Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Fitneye Ortak Olmaktan Kaçının (inzar derğisi iran hizbuşşeytanı temize çikarma)

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
azrail senin mustazaflarla ilgili bir kuyruk acın var ama nedir bilemiyorum ortaya çıkar heralde..ha nurettin şirin ninde kuyruk acısı olduğu için o dönem cemaat aleyhine yazıyordu selam gazetesinde.nusaybinde cemaat kurmaya çalışmış ama ordaki dindar adamlar ilim grubuna tabi oldukları için yüz bulamamıştı.sonrada menzil grubuyla ittifak edip gazetelerde atıp tutuyordu.. şimdi ise bir yandan saadetçileri bir yandan mustazafları hatta zaman zaman talibanı bile övüyor.. ne yapalım? hesabın nedir diye adamı dövecek değiliz ya..
sana gelince bana mualif olacana inzara mualif ol benim kuyruk acımı sorasan dogrusu var sebebi ise süriye eseda destek olan hizbuşeytan ve irana sevgi beslemleri onlar buğün hizbuşeytana tabiler onlari tekfir etmezler ve süriyele alakalı haber kaynaklari şia siteleri ancak mucahid siteleri kaynak almazlar şeyh ahmet esir fitneci derler hasan nasralata seyyid ne yaman çelişki sorsan esad ne tagut ok ozaman iran hizbulşeytan ne ................................ cevap yok ozaman ayet ne olacak

İman edenler Allah yolunda savaşırlar, kâfir olanlar ise tağut yolunda savaşırlar. Şeytanın dostlarıyla savaşın, şüphesiz şeytanın hilesi zayıftır. şimdi kim allah yolunda esad ve taftarlari yoksa mucahidlermi kara sizin??????????????

A Çevrimdışı

Abdullah rizgari

Üye
İslam-TR Üyesi
Cay sakird Hz Muhammed sav hakaret eden bu kafir ali seriati dir. Filizoflari peygamberlerle esit tutan bir kafir .pkk basi APO nun degisik versiyonu

cay sakirdi farsca biliyormusun

farscadan turkceye cevrilirken fazla tepki cekilmesin diye kirpmalar yapiyorlar

kafire kafir diyemiyen kisiye sasarim

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"ali seriati sapigi ..."

acaba 1 kitabını tam olarak kaç defa okudunuz merak ettim, bir kişi hakkında hüküm verecekken kısmi veya zanni bilgiyle hareket edilmemeli diye biliyordum ben, öyle değilse benim de hüküm yağdıracağım çok kimse var da!
çaycı ali şerati muhhamed kimdir kitabi oku inş ozaman savumaya geç

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi çaycı sana okitapta bir kaç resim inş
1.jpg

00000006.jpg

00000018.jpg

devami için buyur
Ali Şeriati'nin Sapkınlıkları ( Muhammed kimdir ? ) -Kitap çıktıları ile reddiye - EHLİSÜNNET'İN MUHAFAZASINDA BİR NEBZE

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"ali seriati sapigi ..."

acaba 1 kitabını tam olarak kaç defa okudunuz merak ettim, bir kişi hakkında hüküm verecekken kısmi veya zanni bilgiyle hareket edilmemeli diye biliyordum ben, öyle değilse benim de hüküm yağdıracağım çok kimse var da!

bence SIA ile isimlendirilmis hic bir insanin 1 kitabini birakin bir kac defa okumayi hic okumamayi tercih etmeliyiz ..

adi sia degilmi? .. sia nin Takkiyesi ortada bunu akide edinmisler nasil guvenebilirizki

bakin azrail_ nikli uyenin verdigi linkteki kardes ne guzelde yazmis .. ali seriati denen sahsi anlamak icin 1 kere okumakta yeter RABBIM BASIRETIMIZI ARTIRSIN amin

11- Yukarıda temas etmiştik. Şeriatî, kitabının önsözünde “Benimbuöyküye bakış açım mezhebî îtikadlar açısından değil” diyordu.Kendidüşüncesinin de şöyle olduğunu söylüyordu: “…her türlü taassup, taraf tutma ve pek çok araştırmanın hastalığı sayılen önyargıdan uzak…”
Bunasıl önyargı ve taraf tutmaktan uzaklıktır ve mezhebîitikadlaraçısından bakmamaktır ki, ashabtan baba oğul iki mümtaz sîmahakkındaşu ifadelerde bulunabiliyor:
“Yarımadada Ebû Süfyanlar, Muâviyeler, münafıklar pusuya yatıp, fırsat kollamaktaydı..” (s: 314)
Eğer mezhebî açıdan bakmamış olsaydı, Hazreti Ebû Süfyan ve Hazreti Muâviye (Radıyallâhü Anhümâ) hazretlerini, münafıklarla beraber pusuya yatanlar olarak anmazdı.

bunlar iclerindekini gerek konusurken gerek yazarken aciga vuruyorlar zaten ..

linki okuyun ins
https://www.islam-tr.org/guncel-hab...sadiklari-kaninizi-donduracak.html#post297435

C Çevrimdışı

cendeller

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah Selefin yolu bize yetmiyormu ki bu anlayışlar üzerinde ihtilaflara giriyoruz... Herhalde bizler biz kimiz, neciyiz, hangi taraftayız tartışmaları ile bu ömrümüzü bitirip gidicez... halbuki yapmamız gereken saflarımızı netleştirip o doğrultuda hareket etmek olmalı değilmi ? zira zaman kısa ve artık kaybedicek hiç bir şeyimiz yok, tezden yolumuzu belirleyip o minvalde harekete geçmeliyiz... yoksa Allah muhafaza kaybediceğimiz çok şeyler olucak...

Üst Ana Sayfa Alt