Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

Gece Hüznü Çevrimdışı

Gece Hüznü

Üye
İslam-TR Üyesi
Garip bir kuştu gönlümElimden uçtu gönlümSaçının tellerine loyTakıldı düştü gönlümAman aman amanHalım yaman vayBeklerim erken seni yarGüller açarken seniGel gidelim bahçeye loySen ...

Gece Hüznü Çevrimdışı

Gece Hüznü

Üye
İslam-TR Üyesi
evet günlük iyi değilim sıkıntılar bitmiyo ama sabredecem bekliyecem herşeyin hayırlısını diliyorum Allah'tan elbet bitecek ama değer verdikçe değersiz kaldım kıymet verdim kıymetsiz kaldım bir insanı ne kadar gözünde büyütürsen o kadar büyürmüş onu anladım bitecek elbet bitecek :üzgünüm

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
evet günlük iyi değilim sıkıntılar bitmiyo ama sabredecem bekliyecem herşeyin hayırlısını diliyorum Allah'tan elbet bitecek ama değer verdikçe değersiz kaldım kıymet verdim kıymetsiz kaldım bir insanı ne kadar gözünde büyütürsen o kadar büyürmüş onu anladım bitecek elbet bitecek :üzgünüm

akhi sıkıntı için bu iki duayı okuyabilirsin inşaALLAH

" Allah’ım! Senin rahmetinle senden istiyorum. Beni göz kırpması kadar bir zaman bile nefsime bırakma. Benim bütün hallerimi düzelt. Senden başka ibadete layık ilah yoktur. "

(Ebu Davud 4/324 Ahmed 5/42 senedi hasendir.)

YUNUS (a.s) balığın karnında iken,o sıkıntılı halinden kurtaran duası

" Senden başka ibadete layık ilah yoktur. Sen her türlü noksan sıfatlardan münezzehsin. Ben zalimlerden oldum. "

(Tirmizi 5/529, Hakim rivayet etti ve sahih dedi.)

Gece Hüznü Çevrimdışı

Gece Hüznü

Üye
İslam-TR Üyesi
günlük çoktandır uğramamıştım sana hele bi bakim dedim hep bu sınavlarım yüzünden az kaldı 3 gün sonra girecem bi vizelerden kurtulsam sonra final off bitmez bitmiyo da sınıfta kalırsam hiç bitmez ama bitecek bitmesi gerekiyo :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
.............Rauf, Musavvir. Allah birsin, Azze ve Cellesin
Biliyorum sen herkeslesin
Ama en güzeli benlesin...............

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahım sana tevvekkül ediyorum...:-( sen birşeyi diledimmi ona'' ol der '' sin ''o da olur'' Rabbim hayırları yağdır üzerimizi şerleri def et....şer olanları da hayra çevir....Allahumme amiiin

Üst Ana Sayfa Alt