Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Namaza çağrı adlı video konusu tekrardan düzenlenmiştir.

Sebep: Başkalarına zan vericek mesaj içermesi.Zan caiz değildir..

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
barış akarsuyu rahmetle ananlar mevzusu silinmişitr....açıklama konuyu açnan ve yöneticimize bildirelecektir...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sorularimi cevaplarsaniz sevinirim(konu sapacağından ikiye bölünmüştür) Adlı konu tarafımdan silinmiştir.Soru sahibi kardeşe tarafımdan konu anlatılacaktır.

Bilgilerinize.

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
WWW.YEMİNMSİNSESL.COM bu site sesli bir chat sitesi olduğu için silnimiştir ne kadr an sayfasında ilahgi sanatçımız falan desede içeriğine bakınca ilsmai chat sitelerine benzediği için konu silinmiştir
s.a sitenin linknin darb etytim girmeyi denmeeyiniz

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aşk duası adlı konu ruvayda kardeşin uyarı üzere incelenerek içinde tehlikeli söylemler görüldüğünden dolayı forumdan kaldırılmıştır.

bilgilerinize.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ŞeyhuşŞeytan ................ konusu tarafımdan silinmiştir.Bunun yeri bu forum değildir.Tartışmakda anlamsızdır.Gereksizdir..Baş düşmanımız amerika ve siyonizm olmalıdır.Lütfen daha çok bu konularda yazalım..

Sitemiz inşAllah tevhidi konularda insanları bilinçlendirecekdir ve bırakın eğer birilerinde yanlış varsa onu önce onlar görsün ki şunuda asla demiyorum eğer bir alimde hata varsa anlatmayacakmıyız elbette anlatacağız ama önce dinin aslı tevhidi anlatalım sonra bu konular nereye giriyorsa gerek belam,gerek ilahlik vs vs o kısımda isim vererekde anlatabiliriz ama el insaf yumuşak olmak lazım tevhidi anlatırken sert olunacak yerler ver yumusak olunacak yerler var sitemizdeki insanların cogu tevhidi bilgiden tamamen uzak..

Sabrı tavsiye ediyorum..insallah..

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
salykm...

eskıden bu sıtede sılınen mesajlara için kullanılıodu bu konu :huhuuhuu hayırdır yenı yenı kurallarmı kondu :huhuuhuu uyelere bıldırılmeme gıbı :huhuuhuu

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hımmmm :huhuuhuu pekimmm benım dn gece açtığım konu noldu deliiiiii
x2.gif
smileygarden120_sm.gif

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
silinmiş...

yok yanı sıteye uygunolmaya bılır fakat burda nıce konuar vardı sılınen ama bı ınsan bı tık kadar yakın olan bu konuya not duşer dımı amaaaa

smileygarden120_sm.gif

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu

ben sizlere basvurmadan cocuklara hayir veya evet nasil anlatilir mesajimi sildim cunku cocuklar hakkinda daha guzel seyler var buralarda hakkinizi helal edin

B Çevrimdışı

barut

Üye
İslam-TR Üyesi
ben anlamadim burdaki konuyu biri özetliyebilir mi acaba..16 sayfayi okuyamicam.. :vavaaaa

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yonetımdekı kardeşlerimiz uye kardeşlerimizin konularında değişiklik yaptıklarında yada sıldıklerınde bu konuya yazıyorlar...sadece bu :huhuuhuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt