Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
mizah bolumundekı osmanlıda bılgısayar terımlerı baslıklı konu ıle osmanlıda bir pc nız olsaydı baslıklı konular bırlestırılmıstır

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
psikoloji bölümündekşi plan bozuldu konusu mizah bölümüne taşınmıştır

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
psikoloji bölümündeki "korkunç bir olay +18" adlı konu mizah bölümüne taşınmıştır

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cihad islami mucadele bolumundeki Ey fedailer toplulugu yolunuza devam ediniz baslikli konu daha once guncel sohbet bolumunde ruveyda kardesimiz tarafindan acilmis oldugu icin silinmistir.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"tekbir giyim rezillikleri bitmiyor" konusu güncel sohbetten tesettür bölümüne taşınmıştır

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde sifir kardeşimizin açtığı """ ALLAHu Ekber!.. """ topicli paylaşımlar daha önce biri sifir kardeşimiz tarafından diğeri raba_84  kardeşimiz tarafından yazıldığı için silinmiştir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sıfır değil kardeş... sifir... :çinli sifir kendisine sıfır denmesinden hiç hoşlanmazda :kıskıs

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sıfır dedi.....:nıtnıtnıt ..ben yalnışlıkla zifir demiştim....eline sopayı aldı hemen.....:huhuuhuu

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde rucane kardeşimizin paylaştığı bir elif miktarı yalnızlık topici daha önce edebiyat bölümünde yazıldığı için konular birleştirilmiş ve edebiyat bölümüne taşınmıştır...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allahtan modluk işlerini bilmiyormuşsun he... birde biliyor olsan hepimize kök söktürüyor olurdun herhalde :huhuuhuu

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümüne zarip ve özlem ve şiir bölümüne raba_84 tarafından açılan "1400 yıl önce gelen e-mail" topicli paylaşımlar birleştirilmiştir....

güncel sohbet bölümünde iki kez açılan "BU YAZIYI SAKIIIIN OKUMAYIN " konulu başlıklar birleştirilmiştir...

şiir bölümündeki "Ey zalimlerin Efendisi Amerika ve İsrail! " topicli yazı güncel sohbet bölümüne taşınmıştır...

KABE'NİN İMAMI CEZBELENİNCE BAKIN NE OLDU??? topici (akifturker)konu rapidshareden kaldırılmış olduğu için şiir bölümünden  silindi

HELE BİR ANLATIVER GÜZEL DOST!! KİMLER ALDANDI??  topici(akifturker) şiir bölümünden güncel sohbet bölümüne taşındı

şiir bölümünde zindandan mehmede mektup şiiri üç defa yayınlandığı için topicler birleştirilmiştir...

utandığımız ve utanmamız gerekenler... (neden_ilim) topici şiir bölümünden güncel sohbet bölümüne taşındı

ÜSTÂD BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ HZ.'LERİNİN  (mub@rek_22) topici şiir bölümünden güncel sohbet bölümüne taşındı

şiir bölümünde "Mona Rosa-Sezai Karakoç" ile "monaroza" topicleri birleştirildi.

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
deli ' Alıntı:
sıfır değil kardeş... sifir... :çinli sifir kendisine sıfır denmesinden hiç hoşlanmazda :kıskıs
pulcet ' Alıntı:
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sıfır dedi.....:nıtnıtnıt ..ben yalnışlıkla zifir demiştim....eline sopayı aldı hemen.....:huhuuhuu

:nıtnıtnıt :şaplak :mücahit

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ŞİİR BÖLÜMÜNDE raba_84 TARAFINDAN AÇILAN "İYİ OLDU GELMEDİĞİN" TOPİCİ DAHA ÖNCE AÇILDIĞINDAN SİLİNMİŞTİR...

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
islami oyunlar bölümündeki 2=1 midir konusu sayıların dilinden bölümüne taşınmış tır.....çok ağırdı bunuda belirtmek isterim...beni mod yapanlara hakkımı helal edermiyim bilimiyorum ...::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
edersin tabe :şaplak birde utanmadan tehditmi ediyorsun :şaplak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt