Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

ebumuhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
SEVGİLİ KARDEŞLERİM; islami bilgiler başlığı altında biriken konular bir hayli fazlalaştığından, elimden geldiğince ,aynı içerikli, eski, tarihli ve hit i az olan ,güncele dayalı, ve buna benzer bazı konuları ,listeyi azaltmak için sildim, biraz daha eksiltme yapacağım, konuyu siz sevgili kardeşlerime arz eder ,tarafınızdan yanlış anlaşılmamayı rabbimden dilerim

selam ve dua ile

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İbn Kudame ' Alıntı:
yusufbinhasan tarafından açılan EVLİYA HAYATLARINI KONU ALAN FİLMLER (yenilendi) adlı konu tarafımdan silinmiştir.Eskiden tgrt de çıkan bu flimler şirk içermektedir.Cahil insanları yanlş bilgilendirmektedir ve ALLAH dostlarını bize yanlış tanıtmaktadır.

Hüsyin hilmi ışık ise bu şirkin borozanlığını yapmıştır.Dini tahfirfi etmeye kalkışmışlardır.Bu filimlerin sadece ses olanı da var tiyatro şeklinde.Şirkleri saymakla bitmez.

allah razı olsun kardeşim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Çalgılı ilahi ile site tanıtımlarındaki site malumunuzca silinmiştir.

Çalgılı müzik hakkında inşAllah ileride herkesi ilmen ve imanen doyuracak bilgiler verilerecektir.Lütfen bu konuda benim dahilim dışında herhangibi bir tartışma yada yazı yazılmasın.

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
sifir kardeşimizin açtığı ''rezillik...Ezan ve Namazla dalgaymıs'' başlıklı konu Güncel Sohbet bölümüne taşınmıştır.

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Anketler bolumundeki tebliğ başlıklı konu tanışma bölümüne taşınmıştır.Ben bir bilgisayarcıım sizinle paylaşmak istedim başlıklı konu mizah bölümüne taşınmış ve anketler bölümünden silinmiştir .

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
israil filistini soykırımla tehdit etti adli konu güncel sohbet bölümünden silinip son dakika servisiniz bölümüğne taşınmıştır saygılar ::

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
silinen mesajlar için çöp kutusu vardı nerde acaba göremiyorum

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
20 bine yakın mesaj birikmişti.hepsini toptan sildim.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
maaşAllah ahim. Allah artırsın... olmuşmu okadar ya... :: sende işin suyunu çıkarmışsın hani... biz bir mesaj silmekten acizken :kıskıs

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ne yapalim kardeş...

Din'denmiş gibi yazılmış o kadar çok yazı var ki..temizlemek görevimiz.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eyvallah ahim. çöp kutusunumu yeniledin yoksa... diğeri eskimişti ya ::

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
yaşlandım kardeş eski performansımda olsaydım heralde forumda yazı kalmazdı :)

ama değişiklik iyidir kendimizde de olsa..

zira özgür bir ortam olucak ki herkes konuşabilsin..doğrular hatalar çıksın zira.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
okadarda olmasın ahim. o kadar özgür olundumuda her önüne gelen işkembeden birşeyler sallıyor. buradan seninde kastın kitap ve sünnet doğrultusunda özgürce ifadeden bahsediyorsun herhalde değilmi... zaten akside mümkünmüki ::

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sadakat eski bir masal mı konusu psikoloji bölümünden güncel sohbet bölümüne taşınmıştır.

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mizah bölümünde Dogum gunune göre hangi hayvansınız başlıklı konu silinmiştir.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kıssalardan Hisseler isimli bölüm, amacının dışına çıkarıldığından sebep külliyen silinmiştir...

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Edebiyat ve şiir bölümündeki semud isimli konular daha once açıldıgı için silinmiştir

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mizah bolumundekı Baboya mektup ısımlı konu daha once acıldıgı ıcın sılınmıştır.

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde iki ayrı başlık halınde bulunan cen net cafe ısımlı konular bırlestırılmıstır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt