Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Geçmişte Bilmeden Haç İşaretli Forma Giymek Küfre Düşürmüş müdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Mehmetgünel

La ilahe illallah
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm arkadaşlar benim 4 sene önce aldığım bir kıyafette haç işareti vardı bunuda yeni fark etmiştim 3 senedirde giymiyorum bunu giydiğim zaman küfre düştümmü

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
küfür olduğunu bildikten sonra, sana düşen onu yok etmektir !

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Zaten 2-3 kere giydim ondan sonra kaldırdım yani küfre düşmedim

Samimi tevbe edip, bir daha aynı duruma düşmeyin çünkü linkte verilen kaynakları okuduysanız şaka yollu bile olsa kişiyi kafir yapar bu durum

M Çevrimdışı

Mehmetgünel

La ilahe illallah
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsan zaten tevhidi bulmadan önceki geçmişime tevbe ettim birde küfre düşen kişi tevbe ederse sevapları gelirmi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Allah razı olsan zaten tevhidi bulmadan önceki geçmişime tevbe ettim birde küfre düşen kişi tevbe ederse sevapları gelirmi

Allahu alem bir yerde sevaplarin durumu değişmez diye okudum lakin yine de emin değilim

Tevhid yolunda Çevrimdışı

Tevhid yolunda

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samimi tevbe edip, bir daha aynı duruma düşmeyin çünkü linkte verilen kaynakları okuduysanız şaka yollu bile olsa kişiyi kafir yapar bu durum

Sevgili el Muhacir akhi, bende de Barcelona’nın eşofmanı vardı. Kaç yıldır giymiyorum. Üzerindeki simgeyi çıkarıp oraya yama yapsam olur mu?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Sevgili el Muhacir akhi, bende de Barcelona’nın eşofmanı vardı. Kaç yıldır giymiyorum. Üzerindeki simgeyi çıkarıp oraya yama yapsam olur mu?

Kardeşim oraya yama yapsan bile barselona forması olması aşikar
Bence kendini tehlikeye atma 3 kuruşluk forma için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt