Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Geçmişte YouTube’daki Like Attığımız Şirk Küfür İçeren Videoları Silmek Zorunda mıyız?

M Çevrimdışı

Mithat can

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum, musluman olmadan dinle bir alakam olmadigi icin bunlara dikkat etmiyordum ve YouTube’daki kullandığım hesapta beğendiğim video sayısı 2000’lerde falan bunların hepsini silmem epey bir uzun olur fakat ben tövbe ettim. Bunları genede silmek gerekir mi yoksa tövbe yeterli midir?

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
We aleykum esselam kardeşim,

Tüm beğenileri kolay bir şekilde silebilirsin;
1- Aşağıda vereceğim linke tıkla
2- Açılan sayfadan ilgili gmail hesabı ile oturum aç
3- Verdiğim link ilgili alana doğrudan götürmediyse sol menüde bulunan "Diğer etkinlik" başlığına tıkla
4- Açılan sayfanın alt kısımlarında "YouTube'da beğendikleriniz ve beğenmedikleriniz" başlığına tıkla
5- Sol üst menüden "Tümünü sil" seçeneğine bas
İşlem tamamdır inşaAllah..

M Çevrimdışı

Mithat can

Üye
İslam-TR Üyesi

3- Verdiğim link ilgili alana doğrudan götürmediyse sol menüde bulunan "Diğer etkinlik" başlığına tıkla
4- Açılan sayfanın alt kısımlarında "YouTube'da beğendikleriniz ve beğenmedikleriniz" başlığına tıkla

halletim, Tesekkur ediyorum.

M Çevrimdışı

Mithat can

Üye
İslam-TR Üyesi

Ek olarak instagramda begendigim videolar oluyor videonun konusunda bir sirk veya kufur yok fakat arka planda bazen yabancı şarkılar oluyor bende epey o tarz videolar beğenmişim ama sadece videosunun konusu icin yani eğer o şarkıda sirk veya küfür bir söz varsa bundan sorumlu olur muyuz ?

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Ek olarak instagramda begendigim videolar oluyor videonun konusunda bir sirk veya kufur yok fakat arka planda bazen yabancı şarkılar oluyor bende epey o tarz videolar beğenmişim ama sadece videosunun konusu icin yani eğer o şarkıda sirk veya küfür bir söz varsa bundan sorumlu olur muyuz ?
Yaptığımız her şeyden belirli oranlarda sorumluyuzdur kardeşim. Bundan sonrasına daha dikkatli olup, öncesini de şu videodaki şekilde temizleyebilirsin..

Üst Ana Sayfa Alt