Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Gezi Parkında Kılınan Kadınlı Erkekli Namazın Hükmü Nedir?

D Çevrimdışı

darkbloodelf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu gezi parkı eylemlerinde bazı gruplar kadın erkek karışık tesettüre aykırı olarak namaz kılıyorlar ve bazı çevreler bunu normal görüyor. fakat ben görmüyorum. namazın farzlarından biri yerine gelmezse o namaz olur mu? siz söyleyin

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahın dini oyun oyuncak sanki.bira falan neceset ictikten sonra birilerinin kefi durmusta hadi simdide namaz kilalim demiste,ona karsi cinsten biride benide alin, benide alin bende su namazin bi tadini cikaralim diyerek ciglik atarak dusunmeksizin,allahin dinini alaya alaraktan ,neye ibadet ettiklerini bile tam bilmezcesine bi eylemmi diyelim bilemiyorum yapmislar.simdi kimilerse buna namaz derlerse benim soyleyecek bi sozum yok artik.Rabbim her seyi goren bilendir.
o ki kaldi namazın farzlarından biri yerine gelmezse o namaz olur mu? sorusuna.

D Çevrimdışı

darkbloodelf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
"İslâm'ın hükümleri, mutlaka birer birer bozulacaktır (insanlar tarafından terk edilecektir). Bir hüküm bozulunca, insanlar sonrakine tutunacaklardır. İlk bozulan hüküm; yönetim (Allah'ın indirdiği ile hükmetmek), sonuncusu ise namaz olacaktır." (Ahmed, Taberânî, İbn-i Hibbân ve Hâkim rivâyet etmişlerdir. Elbânî de hadis sahihtir, demiştir). inna lillahi ve inna ileyhi raciun