Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
ا Çevrimdışı

الطلب

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Es Selamu aleykum

Aranıza bugün katıldım, sitenizi uzunca bir süredir takip etmekteyim, bir çok konuda sitenizden faydalandım, üyeliğimi onayladığınız için de ayrıca teşekkür ederim. İstanbul bilhassa Bağcılar ve yakınlarında akidesi düzgün gidebileceğimiz cemaat, dernek var mıdır kardeşler yardımcı olursanız sevinirim.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Es Selamu aleykum

Aranıza bugün katıldım, sitenizi uzunca bir süredir takip etmekteyim, bir çok konuda sitenizden faydalandım, üyeliğimi onayladığınız için de ayrıca teşekkür ederim. İstanbul bilhassa Bağcılar ve yakınlarında akidesi düzgün gidebileceğimiz cemaat, dernek var mıdır kardeşler yardımcı olursanız sevinirim.

Aleykumselam kardeşim hoşgeldiniz
Vefa derneğine gidebilirsin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
M.S Çevrimdışı

M.S

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es Selamu aleykum

İmam buhari vakfı'nada gidebilirsiniz.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
esselamu aleykum uzun bir aradan sonra selam vermek istedim

ne günler geçti sitemizde kimler geldi ve geçti yenpyeni üyeler aramıza katılmış ilk günki heyecanı ve imanı çok özledim Rabbimiz ayakalrımızı islam üzerine sabit kılsın

selam ve dua ile

Aleykümselam ve rahmatullah kardeşim
Hoşgeldin nerelerdesin sen hacım

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum uzun bir aradan sonra selam vermek istedim

ne günler geçti sitemizde kimler geldi ve geçti yenpyeni üyeler aramıza katılmış ilk günki heyecanı ve imanı çok özledim Rabbimiz ayakalrımızı islam üzerine sabit kılsın

selam ve dua ile

ve aleykum selam ve rahmetullah ve berekatuh
Allahumme Amin

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykümselam ve rahmatullah kardeşim
Hoşgeldin nerelerdesin sen hacım

hoş gördük kardeşim Allah cc sana ve ehline merhamet etsin . walla akhi buralardayız siteyi uzaktan takip ediyorum havadisleri almaya çalışıyorum giremezsemde dünya hayatı işte iş güç uğraşıyoruz Rabbimize hamdolsun rızasını kazanmak için gayretmizi artırmasını dilerim

elh herhangi bir sıkıntımız yok sen iyisin inş yengem iyidir inş çocuk olmuştu dımı senin :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Selamun aleykum ve rahmetullahi ve berakatuh
Geçte olsa forumun yolunu bulabildim hamd olsun Rabbim sizleri ve ehlinizi dünya ve ahirette afiyette kılsın

Aleykümselam rahmatullahi ve berekad
Amin ecmain

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Aleykümselam hoşgeldiniz

Üst Ana Sayfa Alt