Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
PUlcet abimiz hos gelmissss :yale :yale :cemaat:cemaat:cemaat:islam-tr::islam-tr: :kanka:kanka

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. dostlar...Allah cc razı olsn benimde adım geçmiş yukarıda hepimize mübarek olsn inş.bu aralar foruma pek katılamıyordum paylaşımlardan mahrum kalmışım a.e.o......

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
samanpan yaşlandın heralde kardeş daha önceden çok aktifdi unutkanlık baş göstermiş sende kardeş Allah yardımcın olsun!

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bahsedilen kişi benim yanlış anlamadıysam hoşbulduk ta. ya unutulmuşum .fakat haklısınız son zamanlarda pek siteyi ziyaret etme fırsatı bulamıyordum ...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
aslında son zamanlar girmiş olsan görmezdim. eski de değilsin zaten. 2009 girişlisin :D

H Çevrimdışı

hasret_gülleri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM Ben yeni üye oldum fazla bilmiyom ama çok güzel bir site hazırlayanlarda ALLAH RAZIOLSUN daha başindayım hehalde öğrenirim muvahhıt müslümanlara selam

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleykum selam hoş geldin kardeşim.hayırlat getirmesini temenni ederim...........selametle

Leâl Çevrimdışı

Leâl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben burayı görmeden yeni sayfa açtım kendimce :güldüm herneyse herkese keyifli forumlar...
selam ve dua ile

Üst Ana Sayfa Alt