Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam kardeşim h.g

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SAYIN HABİBULLAH ARKADAŞIM, HANGİ SUÇA BİNAEN YASAKLANDIĞIMI SÖYLER MİSİN? BEN BU OLANA ANLAM VEREMEDİM; YASAKLANMAMI GEREKTİRECEK NE YAPTIĞIMI AÇIKLAR MISIN???

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
SAYIN HABİBULLAH ARKADAŞIM, HANGİ SUÇA BİNAEN YASAKLANDIĞIMI SÖYLER MİSİN? BEN BU OLANA ANLAM VEREMEDİM; YASAKLANMAMI GEREKTİRECEK NE YAPTIĞIMI AÇIKLAR MISIN???

hak yolda ücret karşılığı yapılan tebliğleri pek samimi bulmuyor, dikkate almıyorum.

sizler gibi samimi olmayanları bu sitemizde görmek istemiyoruz canım kardeşim yukarıdaki kırmızı ile belirtilen yazı sizin yazınız vu bu yazı siziin öylesine güzel bir eser için söylüyorsunuz bu sizin ne kadar samimi olduğunuzu bizlere gösteriyor.....lütfen ısrarcı olmayın ıp nosu ilede banlanırsınız....

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Esselamu Aleykum islam-tr uyeleri ve yonetimine hayirli sabahlar diliyorum.......

Ramazan ayinda oruc zor verdiginde acliktan ve fakirlikten hastalanan ve olen insanlari unutmayalim.........

Allaha emanet olunuz...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Gece Hüznü Çevrimdışı

Gece Hüznü

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm bende baya zamandır kayıt oldum girişler de burdan olsun başlığını çok merak etmiştim bi bakim dedim herhalde yeni gelenler burayımı ilk giriş yapıyo pek anlamadım ama giriş yapmış bulundum haydi hayırlısı artık

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
selamün aleyküm bende baya zamandır kayıt oldum girişler de burdan olsun başlığını çok merak etmiştim bi bakim dedim herhalde yeni gelenler burayımı ilk giriş yapıyo pek anlamadım ama giriş yapmış bulundum haydi hayırlısı artık

aleykumselam kardeşim :)

bu bölümümüzün sebebi normalde şöyle misal vericek olursak

Bi mekan düşünün oraya girdiğiniz vakit selam verirsiniz ya buda öyle inşaALLAH

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum kardeşlerim..bol güneşli bir günün sabahı :) bu günümüz ve her günümüz hayrolsun ..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Üst Ana Sayfa Alt